بهترین تولید کننده فوم: شرکت پالیزفوم با پیشرفته ترین خط تولید و با تکیه بر فناوری فوم eva توانسته است طراحی و تولید انواع فوم (فوم ورقه ای، فوم رول، قطعه) به راحتی انجام دهد و در صنعت فوم جایگاه خاصی داشته باشد.

فوم چیست؟

ماده ای است که با کمک کپسول های گاز می‌توانیم فوم را در حالت مایع یا جامد تولید کنیم. فوم انواع متفاوتی دارد اما از معروف ترین آنها می توان به فوم های: EPDM، فوم میکروسل و فوم پلی اتیلن اشاره کرد.

  • فوم پلی اتیلن:

بسیار سبک و دارای قابلیت ضربه گیری می‌باشند. ورقه های پلی اتیلن قابلیت مقاومت در برابر گرما و سرمارا نیز دارند. بنابراین ویژگی ها پلی اتیلن هارو در صنایعی چون صنعت ساختمان، صنعت خودرو سازی، تولید واشر و دزدگیر و دیگر صنایع مشابه استفاده می کنند.

  • فوم  EPDM:

به خاطر مقاومت بالایی که در برابر گرما تا 120 درجه سانتی گراد، نور مستقیم خورشید، آب و هوا و شرایط سخت جوی دارد؛ می‌توانند یک گزینه مناسب برای استفاده در فضای باز و مصارف خارجی باشد. ورق EPDM در برابر اسید هم مقاومت خوب و بالایی دارد به همین منظور در صنایع گوناگونی مانند: پتروشیمی، دریا نوردی، صنعت سیمان و ساخت واشر کاربرد دارد.

تولید کننده فوم

  • فوم میکروسل:

ورق ها در ابعاد استاندارد و رنگبندی متنوع با کمک بهترین دستگاه های تولید و مواد اولیه مرغوب تولید می‌شود و به صنایع متفاوتی ارسال می‌شوند. فوم میکروسل دورو آجدار هستند و به خاطر حالت فشردگی و سختی، خاصیت ضربه پذیری و عایق بودن بالایی که دارد. ورق میکروسل  مورد استفاده در صنایع: کفش های ایمنی، پوتین، کفش طبی، تولید تخته صندل، کفش کوهنوردی، صنایع خودرو سازی و قطعه سازی ضربه گیر و عایق صوتی می‌باشد.

تولید کننده فوم

  • فوم سایلنت:

در دو رنگ سفید و مشکی تولید می‌شوند و ابعاد آنها 1/5*50 متر طولی و ضخامت این فوم رول ها 1/5 و 2 میلی متر می‌باشد. به منظور عایق دمایی،

کاهش صدا و افزایش عمر مفید پارکت از فوم  EVA  یا فوم سایلنت استفاده می‌کنند. در واقع ریشه کلمه سایلنت به منظور کاربرد این فوم برای بی صدا کردن پارکت ها است.

تولید کننده فوم

 

 

 

 

 

 

شرکت فوم(تولید کننده فوم)

گروه تولید کنندگان پالیز فوم بیش از چندین سال است که فعالیت خود را در زمینه تهیه انواع فوم  برای نیاز های متفاوت بخش های صنعتی آغاز کرده است. و یکی از بهترین تولید کننده فوم  می‌باشد. مهم ترین هدف این شرکت تولید با کیفیت ترین محصولات است. به همین دلیل است که ما توانسته ایم از مهر ماه سال 1399 بسیاری از محصولات خود را به کشورهای دیگر ارسال کنیم؛ و اکنون به عنوان یکی از تولید کندگان فوم(شرکت فوم) در داخل ایران به شمار می‌رویم.

قطعه سازی با فوم

قطعه سازی یعنی طراحی و ساخت محصولات مورد نیاز صنایع متفاوت با کمک  فوم  eva . به عنوان مثال می توان به صنایعی چون: خودرو سازی، تبلیغاتی، بسته های هدیه، جعبه جواهرات، ابزار آلات و… اشاره کرد.

چند مورد از ویژگی های قطعات فومی عبارتند از:

  1. بادوام
  2. وزن سبک
  3. مقاومت بالا در برابر ضربه
  4. مقاومت در برابر حرارت و آب
  5. نرم و انعطاف پدیری

تولید قطعات فومی

با کمک دستگاه های پیشرفته روز و با تکیه بر بخش تولید مجرب می توان به راحتی و با توجه به نیاز گروه صنعتی مورد نظر، هرگونه فوم را به ابعاد و ضخامت متفاوتی طراحی و تولید کرد. کیفیت تولید این قطعات فومی بسیار بالا بوده و می توانید آن هارا در رنگبندی متنوع سفارش دهید. کادر تولید پالیز فوم با توجه به نیاز شما قطعات فومی را به صورت فشرده، نرم، قابلیت برگشت پذیر و…  تولید می‌کند.

ساخت قطعات فومی

ساخت قطعه برای صنایع مختلف بسیار متفاوت است. از جمله مزایای استفاده از تولیدات فومی می توان به این اشاره کرد که این محصولات فومی حمل و نقلی با اطمینان و بدون آسیب را هم برای شما هم برای مشتریتان شما دارد. که باعث برتری محصولات شما نسبت به سایر محصولات تولید کنندگان یا عرضه کنندگان دیگر را دارد.

از نمونه های تولید فوم می‌توان به، فوم بسته بندی لوازم آرایش، ادکلن، جعبه ساعت، فوم بسته بندی ابزار آلات، تجهیزات پزشکی، فوم بسته های تبلیغاتی و… اشاره کرد.

 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر