تولید قطعات فومی خاص از جمله تولیدات محبوب کاربران می‌باشد. صنعت تولید قطعه زمانی مورد توجه قرار گرفت که صاحبین صنایع به فکر بسته بندی محصولات خود افتادند. مجموعه هایی که تولید کننده فوم هستند نیز با کمک قطعه سازی سعی می‌کنند نیاز صاحبین صنایع را برطرف کنند.

امروزه نیز بسیاری از کارآموزان و صاحبان صنایع سعی دارند، با استفاده از فوم ای وی ای و قطعات آن به تولید محصولات خود بپردازند.

انواع قطعات فوم:

مجموعه پالیزفوم نیز جزء یکی از تولید کنندگان قطعات فومی خاص می‌باشد. برای داشتن یک بسته بندی با کیفیت باید از مواد اولیه مرغوب استفاده کرد؛ که فوم eva یکی از مهم ترین مواد اولیه می‌باشد.

از سابقه تولیدات قطعه فومی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

ضربه‌گیر، درزگیرها، واشرهای صنعتی، بسته بندی محصولات، فوم پشت چسبدار، فوم آتل، فوم کمربند و گردنبند طبی

تولید انواع قطعات فومی و سعی در استفاده از بهترین فوم  eva باعث شده که ما به یک پیشرفت عظیمی در تولیدات قطعات فومی برسیم و توانایی های شرکت پالیز فوم در تولید قطعات فومی خاص رو به نمایش بگذاریم.

سفارش و ساخت قطعات فومی:

مطمئنن استفاده از تولیدات فومی برای محصولاتتون علاوه بر بالابردن کیفیت و زیبایی کارتون برای تمامی صنایع سود آور تر هم هست. شرکت پالیزفوم می‌تواند برای محصولات شما با توجه به نیازتون فوم eva را در هر طرح و اندازه مورد نیازتون با کیفیت بالا تولید کند.

نحوه قطعه سازی با فوم:

قطعه سازی چیست؟ قطعه سازی پروسه ای است که در آن متناسب با نیاز و نوع محصول شما یک نمونه قالب سازی میشود، و سپس تولید انبوه صورت می‌گیرد.

فرایند قطعه سازی:

  1. قالب سازی: برای تولید قالب می‌توان انواع فلز ها را ذوب کرده و طرح مورد نظر را تولیده کنیم. مجموعه پالیز فوم با تکیه بر دانش مهندسان تولید و فناوری روز دنیا به راحتی طرح مورد نیاز شما را تولید می‌کند.
  2. قالب تزریق پلاستیک: در این روش ابتدا ماده اولیه مرغوب قالب ساز تولید می‌شود. سپس آن را داخل دستگاه تزریق پلاستیک می‌گذاریم تا تولید انبوه آن شروع شود.
  3. روش قالب آهنگری:این روش یک روش قدیمی است که ممکن است خطاهای ریزی درش وجود داشته باشد. برای همین است که امروزه زیاد از این روش استفاده نمی‌شود.
  4. استفاده از قالب های پرسی: بیشتر به منظور ساخت قطعات صنعتی از قالب پرسی استفاده می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر