خرید کفپوش لاستیکی به راحتی در پالیزفوم قابل انجام است. کفپوش لاستیکی از محصولات مهم و پر کاربردی می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. این محصول که از ​دانه های گرانول تولید شده دارای دوام و استقامت بالایی می باشد که این ویژگی، این محصول را جهت استفاده در محیط های پر رفت و آمد مناسب می سازد.

همان طور که گفتیم این کفپوش به دلیل مقاومت بالا جهت استفاده در مکان هایی که نیاز به تحمل وزن بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال در پارکینگ ها که خودرو در آن تعدد دارد استفاده از این کفپوش مناسب می باشد. همچنین در باشگاه های بدنسازی به دلیل وجود دستگاه های بدنسازی و به دلیل وزن بالای آن ها استفاده از این کفپوش توصیه می شود.

علاوه بر وزن بالا و ضربه، کفپوش لاستیکی در برابر بارش برف و باران، آفتاب، باد و … نیز مقاوم می باشد. به همین دلیل این کفپوش برای استفاده در فضاهای سر باز همچون پارک، پیاده رو، پل عابر پیاده و … مناسب می باشد.

در زیر کفپوش های لاستیکی شیار هایی وجود دارد که جهت عبور آب از زیر آن ها می باشد. نوع خاصی از کفپوش لاستیکی که به آن کفپوش لاستیکی پایه تخم مرغی می گویند دارای ​پایه های تخم مرغی شکل بوده که جهت عبور راحت تر آب از زیر آن بوده و مناسب برای پارک ها می باشد تا پس از شستشو یا آبیاری پارک، آب در زیر کفپوش باقی نماند و راهی برای عبور داشته باشد. این عمل باعث ماندگاری بیشتر کفپوش و عدم پوسیدگی آن می شود.

مزیت خرید کفپوش لاستیکی

مقاومت بالا در برابر ضربه
نصب راحت توسط چسب یا پیچ
رنگبندی متنوع
ابعاد و ضخامت مختلف
ضد آب و قابل شستشو
عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب

مقاوم در برابر وزن بالا

موجود در دو نوع ساده و پایه تخم مرغی

 

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش لاستیکی و خرید کفپوش لاستیکی:  ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

نظرات کاربران

ثبت نظر