دیوار پوش فومی محصولی با کیفیت و کاربردی از پالیزفوم بوده که جهت پوشش دیوار های انواع مکان ها به خصوص فضاهایی که نیاز به ایمنی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد. این دیوار پوش ها از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر eva بوده به همین دلیل به عنوان ضربه گیر عمل نموده و آسیب دیدگی را در هنگام برخورد احتمالی فرد با دیوار کاهش می دهند.

دیوار پوش ها از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشند.

انواع دیوار پوش فومی :

دیوار پوش ها در دو نوع دیوارپوش رولی و دیوارپوش پازلی تولید و عرضه می شوند.

دیوار پوش رولی به صورت رول هایی با ضخامت و ارتفاع مشخص بوده که این ابعاد کاملا استاندارد و تأیید شده می باشد. این محصول با استفاده از چسب به دیوار متصل می شود.

دیوار پوش پازلی به صورت قطعات پازلی با ابعاد 1 متر مربع و ضخامت های 10 و 15 میلی متر بوده که در کنار هم قرار گرفته و با چسب به دیوار وصل می شوند.

موارد استفاده دیوارپوش فومی :

دیوار پوش ها در محیط های مختلفی همچون مهد کودک، اتاق کودک، سالن بازی کودکان، سالن های ورزشی و … جهت افزایش ایمنی و زیبا سازی مورد استفاده قرار می گیرند. خاصیت ارتجاعی این محصول باعث ضربه پذیری آن شده و رنگبندی متنوع آن باعث زیبایی محیط می شود. این دیوار پوش ها از کثیف شدن دیوار نیز جلوگیری می نمایند.

دیوار پوش مهد کودک و اتاق کودک باید بهداشتی و ساز گار با پوست بوده و به راحتی قابل تمیز کردن باشد. این دیوار پوش ها به دلیل ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو می باشند و برای تمیز نمودن آن یک پارچه مرطوب کافی می باشد.

در سالن های ورزشی نیز به دلیل اینکه که امکان برخورد ورزشکاران با دیوار و یا ستون های باشگاه وجود دارد استفاده از یک دیوار پوش استاندارد حائز اهمیت است.

این دیوار پوشها به منظور جلوگیری از کثیف شدن دیوار ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های دیوارپوش فومی :

  • سبک و قابل حمل
  • بهداشتی و سازگار با پوست
  • ایمنی و ضربه پذیر
  • رنگبندی متنوع
  • ضد آب و قابل شستشو
  • نصب راحت

شماره تماس برای خرید دیوار پوش فومی :

09123000195 ، 02133979675-7 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر