فروش کفپوش در پالیزفوم با بالاترین کیفیت و در طرح و رنگ متنوع می باشد. این کفپوش ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده، دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد بوده و قابل استفاده برای مصارف گوناگون می باشند.

کفپوش ها امروزه در موارد بسیاری کاربردی دارند و در اکثر مکان ها اعم از مکان های عمومی و یا برای استفاده های شخصی از انواع مختلف کفپوش متناسب با آن محیط استفاده می شود.

انواع کفپوش تولیدی پالیزفوم:

  • کفپوش تاتامی
  • کفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی کفپوشی نرم و انعطاف پذیر جهت پوشش مکان هایی همچون مهد کودک، اتاق کودک و سالن ورزشی که نیاز به کفپوشی ایمن دارند می باشد. این کفپوش ها به صورت پازلی بوده، دارای رنگبندی متنوع، طرح های گوناگون، ابعاد و ضخامت های مختلف می باشند. همچنین به دلیل ضد آب بودن این کفپوش ها میتوان در صورت کثیف شدن آن ها را شست و یا با پارچه ای مرطوب تمیز نمود. این کفپوش ها به صورت 2 رو آج بوده یعنی هر دو طرف آن قابل استفاده می باشد.

کفپوش لاستیکی برخلاف کفپوش تاتامی، کفپوشی محکم و غیرقابل انعطاف بوده که غالباً برای فضاهای سرباز و پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. این کفپوش ها به صورت قطعه ای، دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف می باشند. ویژگی مهم این کفپوش ها مقاومت بالای آنها در برابر ضربه می باشد. کفپوش لاستیکی همچنین در برابر باران، برف، آب، آفتاب، باد و … نیز مقاوم بوده به طوریکه در برابر این عوامل آسیبی به آن ها وارد نمی شود.

فروش کفپوش ها به چه صورت است:

فروش کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی به صورت جزئی و عمده امکان پذیر بوده و مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های موجود اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نموده و کفپوش مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 

شماره تماس برای خرید کفپوش : 7-02133979675 ، 09123000195

 

نظرات کاربران

ثبت نظر