فوم ورزشی محصولی با کیفیت و دوام بالا تولید پالیزفوم جهت استفاده برای مصارف ورزشی می باشد. فوم ورزشی در انواع مختلف تولید شده و دارای ویژگی های مختلفی می باشند. ساده ترین نوع فوم ورزشی را می توانیم کفپوش های ورزشی بنامیم که در دو نوع کفپوش تاتامی ورزشی و کفپوش لاستیکی ورزشی موجود می باشند.

فوم ورزشی در کارخانه ای مجهز با استفاده از فوم های مرغوب و بهداشتی eva تولید می شود. این محصولات دارای گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشند.

فوم های ورزشی دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت مختلف بوده و به دلیل خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری به صورت ضربه گیر عمل نموده و ایمن می باشند.

کفپوش ورزشی تاتامی

این کفپوش که از جنس فوم بوده، کفپوشی نرم، سبک و انعطاف پذیر ​بوده و به راحتی قابل حمل می باشد. این کفپوش به دلیل خاصیت ارتجاعی به عنوان ضربه گیر عمل نموده و کفپوشی ایمن برای ورزشکاران می باشد. این کفپوش مناسب جهت استفاده در سالن ورزش های رزمی و سالن ایروبیک می باشد. کفپوش تاتامی دارای گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد.

کفپوش ورزشی لاستیکی

کفپوش ورزشی لاستیکی کفپوشی محکم و با استحکام بوده که جهت استفاده در باشگاه های بدنسازی می باشد تا تحمل وزن دستگاه های بدنسازی و وزنه ها را داشته باشد.

کفپوش لاستیکی در ابعاد 50*50 و 100*100 سانتی متر و ضخامت های 20،22،25،45 میلی متر موجود بوده و دارای رنگبندی متنوع مشکی، اخرایی و سبز یشمی موجود می باشد.

 دیگر محصولات تولید شده از فوم ورزشی

محصولات دیگری همچون استپ ایروبیک، آجر یوگا، مت یوگا برای استفاده در سالن های ورزشی و تخته شنا، دو قلو شنا و دمبل شنا برای آموزش و یادگیری شنا مورد استفاده قرار می گیرند.

 

شماره تماس جهت خرید فوم ورزشی : 7-02133979675 ، 09123000195

 ​

 

نظرات کاربران

ثبت نظر