قیمت کفپوش تاتامی پالیزفوم با توجه به کیفیت ​بالای آن مناسب ​می باشد. زیرا این کفپوش ها از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و در کارخانه ای مجهز و توسط نیروهای کاری متخصص پس از بررسی های لازم در واحد کنترل کیفیت روانه بازار می شوند که این مراحل تولید، یک کفپوش با کیفیت را تضمین می نماید. به همین دلیل می گوییم قیمت کفپوش های پالیزفوم با توجه به مواد مصرفی و کیفیت بالای آن مقرون بصرفه می باشد.

قیمت کفپوش تاتامی چگونه محاسبه می شود ؟

کفپوش های پالیزفوم در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی تولید می شوند. قیمت کفپوش لاستیکی درجه یک تفاوت چندانی با تاتامی ندارد. و هر چه ضخامت کفپوش ها بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

کفپوش تاتامی، کفپوشی نرم و انعطاف پذیر بوده که دارای ایمنی بالایی می باشد. زیرا به دلیل خاصیت ارتجاعی به عنوان ضربه گیر عمل می نماید.

این کفپوش ها به صورت پازلی بوده به همین دلیل به راحتی قابل نصب می باشند. همچنین به دلیل خاصیت ضد آب بودن، قابل شستشو می باشند به صورتی که در صورت ریخته شدن آب بر روی آن ها، آب به داخل نفوذ نمی کند و روی سطح تاتامی باقی می ماند تا بتوان به راحتی آن ها را خشک نمود.

دو رو آج بودن این کفپوش ها استفاده از هر دو طرف آن ها را امکان پذیر می سازد.

کفپوش تاتامی در مهد کودک، اتاق کودک و سالن ورزشی قابل استفاده می باشد.

 کفپوش لاستیکی کفپوشی محکم و با دوام بوده و مقاوم در برابر آب، آفتاب، ضربه و … می باشد به همین دلیل مناسب جهت استفاده در مکان های سر باز با هر شرایط آب و هوایی می باشد.

این کفپوش ها جهت استفاده در پارک، باشگاه بدنسازی، پیاده رو، پارکینگ و … کاربرد دارند.

خرید کفپوش تاتامی

خرید کفپوش تاتامی و لاستیکی به 3 روش امکان پذیر است:

  1. آنلاین : از طریق فروشگاه اینترنتی پالیزفوم می توانید هر نوع کفپوشی با هر ابعاد و ضخامتی را در منزل خود سفارش دهید.
  2. حضوری : هر روز از ساعت 9 تا 16 می توانید بصورت حضوری به دفتر مراجعه کرده و از نمونه کلیه محصولات این تولیدی دیدن نمایید.
  3. تلفنی : با تماس با شماره 02133979676 تنها در چند دقیقه محصول خود را سفارش دهید و در زمان صرفه جویی کنید.

 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر