قیمت کفپوش

قیمت کفپوش پالیزفوم با توجه به کیفیت ​بالای آن مناسب ​می باشد. زیرا این کفپوش ها از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و در کارخانه ای مجهز و توسط نیروهای کاری متخصص پس از بررسی های لازم در واحد کنترل کیفیت روانه بازار می شوند که این مراحل تولید، یک کفپوش با کیفیت را تضمین می نماید. به همین دلیل می گوییم قیمت کفپوش های پالیز فوم با توجه به مواد مصرفی و کیفیت بالای آن مناسب می باشد.

قیمت کفپوش چگونه محاسبه می شود ؟

کفپوش های پالیزفوم در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی تولید می شوند. قیمت کفپوش لاستیکی بیشتر از قیمت کفپوش لاستیکی می باشد. و هر چه ضخامت کفپوش ها بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

کفپوش تاتامی، کفپوشی نرم و انعطاف پذیر بوده که دارای ایمنی بالایی می باشد. زیرا به دلیل خاصیت ارتجاعی به عنوان ضربه گیر عمل می نماید. این کفپوش ها به صورت پازلی بوده به همین دلیل به راحتی قابل نصب می باشند. همچنین به دلیل خاصیت ضد آب بودن، قابل شستشو می باشند به صورتی که در صورت ریخته شدن آب بر روی آن ها، آب به داخل نفوذ نمی کند و روی سطح تاتامی باقی می ماند تا بتوان به راحتی آن ها را خشک نمود. دو رو آج بودن این کفپوش ها استفاده از هر دو طرف آن ها را امکان پذیر می سازد.

کفپوش تاتامی در مهد کودک، اتاق کودک و سالن ورزشی قابل استفاده می باشد.

 کفپوش لاستیکی کفپوشی محکم و با دوام بوده و مقاوم در برابر آب، آفتاب، ضربه و … می باشد به همین دلیل مناسب جهت استفاده در مکان های سر باز با هر شرایط آب و هوایی می باشد. این کفپوش ها جهت استفاده در پارک، باشگاه بدنسازی، پیاده رو، پارکینگ و … کاربرد دارند.

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵ ، ۰۹۱۲۳۰۰۰۱۹۵

 

 

دیدگاهی بنویسید

مطالب مشابه

فوم eva
کفپوش اتاق کودک
فوم ورزشی
فوم رول
کفپوش پارکی

"" به علاقه مندی ها اضافه شد