کفپوش اتاق کودک کفپوشی نرم، انعطاف پذیر و ارتجاعی بوده و دارای لطافت مناسب برای کودکان می باشد. این خاصیت ارتجاعی باعث ضربه پذیری و ایمنی بیشتر شده تا برای کودکان نو پا نیز مناسب باشد. کفپوش اتاق کودک پالیزفوم دارای گواهینامه های استاندارد و گواهی بهداشت می باشد. از نظر بهداشتی نیز این کفپوش ها در سطح بالایی قرار داشته و سازگار با پوست کودکان بوده و هیچ نوع حساسیت و یا سوزش و خارش  برای پوست کودکان ایجاد نمی نماید. در تولید آنها استاندارد های لازم نیز رعایت شده تا آسیبی به کودکان وارد نشود.

چرا کفپوش اتاق کودک پالیزفوم ؟

کفپوش اتاق کودک پالیز فوم دارای ویژگی هایی می باشد که ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم تا برای پوشش کف اتاق کودک خود از آن استفاده نمایید تا سلامت و امنیت کودکان حفظ شود، همچنین باعث زیبایی اتاق شود و نیز استفاده و نگهداری از آن راحت باشد. به همین دلیل این ویژگی ها را به صورت زیر دسته بندی نمودیم تا بتوانید به راحتی برای انتخاب این کفپوش فومی تصمیم بگیرید.

1- رنگ و طرح متنوع : این ویژگی باعث می شود تا بتوان با توجه به سلیقه و علاقه کودک و یا مادر او اتاق را به رنگ دلخواه تزئین نمود.

2- نرمی، لطافت و عدم وجود سطوح خراشنده: این ویژگی مانع از آسیب دیدن کودک شده و عدم وجود سطوح خراشنده و مواد زائد مانع از ایجاد خراش بر روی پوست او می شود.

3- بهداشتی بودن کفپوش: همان طور که گفتیم بهداشتی بودن این کفپوش باعث تضمین سلامتی کودکان می شود.

4- قابل تمیز کردن: این کفپوش ها به راحتی قابل تمیز کردن می باشند و به دلیل ضد آب بودن به راحتی می توان آن ها را شست.

5- ابعاد و ضخامت مختلف : کفپوش اتاق کودک دارای ابعاد و ضخامت مختلف بوده که انتخاب را برای مصرف کننده آسان می نماید.

6- نصب و تعویض آسان این کفپوش : این کفپوش ها به دلیل خاصیت پازلی به راحتی نصب می شوند. هم چنین به دلیل قطعه ای بودن می توان در صورت تمایل فقط یک قطعه را تعویض نمود.

 

ابعاد و ضخامت های کفپوش اتاق کودک :

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30،45 میلی متر

 

شماره تماس جهت  خرید کفپوش اتاق کودک : 7-02133979675 ، 09123000195

 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر