کفپوش خانه بازی کفپوشی نرم، انعطاف پذیر و ارتجاعی بوده و دارای لطافت مناسب برای کودکان می باشد. این خاصیت ارتجاعی باعث ضربه پذیری و ایمنی بیشتر شده تا امنیت کودکان حفظ شود.

خانه بازی جایی است که کودکان با سنین مختلف به این مکان رفته و ساعاتی را با کودکان دیگر به بازی مشغول می شوند. مکانی که کودکان در آن حضور دارند باید ایمن باشد. مهم ترین نکته در مورد ایمنی یک مکان کف آن است و یک کفپوش مناسب نقش مهمی در ایمنی آن دارد.

کفپوش خانه بازی پالیزفوم به دلیل اینکه از جنس فوم می باشد کفپوشی ضربه گیر بوده و کاملا ایمن برای استفاده کودکان می باشد.

کفپوش خانه بازی پالیزفوم دارای گواهینامه های استاندارد و گواهی بهداشت می باشد. از نظر بهداشتی نیز این کفپوش ها در سطح بالایی قرار داشته و سازگار با پوست کودکان بوده و هیچ نوع حساسیت و یا سوزش و خارش  برای پوست کودکان ایجاد نمی نماید. در تولید آنها استاندارد های لازم نیز رعایت شده تا آسیبی به کودکان وارد نشود.

  دلایل استفاده از کفپوش خانه بازی پالیزفوم ؟

کفپوش خانه بازی پالیز فوم دارای ویژگی هایی می باشد که ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم تا برای پوشش کف مکان هایی که کودکان با آن سر و کار دارند از آن استفاده نمایید. در زیر به این ویژگی ها اشاره می کنیم.

1- رنگ و طرح متنوع : این ویژگی باعث می شود تا بتوان با توجه به سلیقه و علاقه کودک و یا مادر او اتاق را به رنگ دلخواه تزئین نمود.

2- نرمی، لطافت و عدم وجود سطوح خراشنده: این ویژگی مانع از آسیب دیدن کودک شده و عدم وجود سطوح خراشنده و مواد زائد مانع از ایجاد خراش بر روی پوست او می شود.

3- بهداشتی بودن کفپوش: همان طور که گفتیم بهداشتی بودن این کفپوش باعث تضمین سلامتی کودکان می شود.

4- قابل تمیز کردن: این کفپوش ها به راحتی قابل تمیز کردن می باشند و به دلیل ضد آب بودن به راحتی می توان آن ها را شست.

5- ابعاد و ضخامت مختلف : کفپوش خانه بازی دارای ابعاد و ضخامت مختلف بوده که انتخاب را برای مصرف کننده آسان می نماید.

6- نصب و تعویض آسان این کفپوش : این کفپوش ها به دلیل خاصیت پازلی به راحتی نصب می شوند. هم چنین به دلیل قطعه ای بودن می توان در صورت تمایل فقط یک قطعه را تعویض نمود.

ابعاد و ضخامت های کفپوش خانه بازی :

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30،45 میلی متر

 

شماره تماس جهت  خرید کفپوش خانه بازی : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

 

نظرات کاربران

ثبت نظر