کفپوش خانه پالیزفوم کفپوشی فومی جهت افزایش ایمنی در منازل می باشد. این کفپوش به دلیل اینکه از فوم ارتجاعی تولید شده توانایی از بین بردن شدت ضربه را داشته و به همین دلیل باعث افزایش ایمنی می شود. در خانه هایی که کودک در آن حضور دارد نیاز به افزایش ایمنی بیشتر شده و وجود این کفپوش می تواند ایمنی را افزایش دهد. از این کفپوش به خصوص در اتاق کودک می توان استفاده نمود.

کفپوش اتاق کودک کفپوشی نرم، انعطاف پذیر و ارتجاعی بوده و دارای لطافت مناسب برای کودکان می باشد. این خاصیت ارتجاعی باعث ضربه پذیری و ایمنی بیشتر شده تا برای کودکان نو پا نیز مناسب باشد. کفپوش اتاق کودک پالیزفوم دارای گواهینامه های استاندارد و گواهی بهداشت می باشد. از نظر بهداشتی نیز این کفپوش ها در سطح بالایی قرار داشته و سازگار با پوست کودکان بوده و هیچ نوع حساسیت و یا سوزش و خارش برای پوست کودکان ایجاد نمی نماید. در تولید آنها استاندارد های لازم نیز رعایت شده تا آسیبی به کودکان وارد نشود.

 

ویژگی های کفپوش خانه پالیزفوم:

– رنگ و طرح متنوع : این ویژگی باعث می شود تا بتوان با توجه به سلیقه و علاقه کودک و یا مادر او اتاق را به رنگ دلخواه تزئین نمود.

۲- نرمی، لطافت و عدم وجود سطوح خراشنده: این ویژگی مانع از آسیب دیدن کودک شده و عدم وجود سطوح خراشنده و مواد زائد مانع از ایجاد خراش بر روی پوست او می شود.

۳- بهداشتی بودن کفپوش: همان طور که گفتیم بهداشتی بودن این کفپوش باعث تضمین سلامتی کودکان می شود.

۴- قابل تمیز کردن: این کفپوش ها به راحتی قابل تمیز کردن می باشند و به دلیل ضد آب بودن به راحتی می توان آن ها را شست.

۵- ابعاد و ضخامت مختلف : کفپوش اتاق کودک دارای ابعاد و ضخامت مختلف بوده که انتخاب را برای مصرف کننده آسان می نماید.

۶- نصب و تعویض آسان این کفپوش : این کفپوش ها به دلیل خاصیت پازلی به راحتی نصب می شوند. هم چنین به دلیل قطعه ای بودن می توان در صورت تمایل فقط یک قطعه را تعویض نمود.

ویژگی های فنی کفپوش خانه پالیزفوم :

ابعاد: ۵۰*۵۰ و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر

ضخامت: ۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۴۵ میلی متر

 

شماره تماس جهت  خرید کفپوش اتاق کودک : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

نظرات کاربران

ثبت نظر