کفپوش فومی کفپوشی نرم و منعطف بوده که جهت پوشش کف محیط هایی که نیاز به ایمنی بالایی دارند مناسب می باشد. کفپوش فومی در طرح و رنگ متنوع برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل ارتجاعی بودن، این کفپوش ها خاصیت ضربه پذیری داشته و به ایمنی افراد کمک می نمایند. کفپوش فومی از جنس فوم eva می باشد.

چرا کفپوش فومی ؟

  • همان طور که گفته شد کفپوش فومی دارای ایمنی بالایی می باشد که این ویژگی آن را به کفپوشی مناسب جهت استفاده در مهد های کودک و اتاق کودک که کودکان از آن استفاده می نمایند تبدیل می کند. در سالن های ورزشی نیز که امکان برخورد ورزشکاران با زمین وجود دارد وجود یک کفپوش ایمن توصیه می شود.
  • بهداشتی بودن این کفپوش ها باعث می شود تا سلامتی افراد را به خطر نینداخته و سازگار با پوست باشد. کف پوش فومی دارای گواهی استاندارد می باشد.
  • رنگبندی متنوع کفپوش فوم باعث جذابیت و زیبایی بیشتر محیط می شود.
  • این کفپوش ها سبک و قطعه ای بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. همچنین به دلیل پازلی بودن، نصب آن ها نیز به راحتی امکان پذیر است.
  • کفپوش های فوم به گونه ای تولید شده اند که آب به داخل آنها نفوذ نمی کند. به همین دلیل بر اثر ریختن مایعات بر روی آن می توان به راحتی با یک پارچه مایع ریخته شده را از روی سطح فوم جمع نمود. این ویژگی باعث شستشوی راحت کفپوش نیز می شود.
  • ابعاد و ضخامت مختلف کفپوش آن را مورد استفاده برای کاربردهای مختلف می نماید.
  • کفپوش فومی دو رو آج می باشد که این ویژگی امکان استفاده از دو طرف کفپوش را ممکن می سازد. آج ها مانع ساییدگی کفپوش و مانع از سر خوردن بر روی آن می شوند.

ابعاد و ضخامت های کفپوش فوم:

ابعاد: 50*50 , 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10،15،20،25،30،45 میلی متر

کفپوش فومی را در چه مکان هایی می توان استفاده کرد ؟

این کفپوش تولید شد تا در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.

کفپوش تاتامی قابل استفاده در خانه های بازی، مهدکودک ها، سالن های رزمی، باشگاه، منزل و اتاق کودک می باشد.

این کفپوش را در خیلی از مکان های دیگر می توان به عنوان یک ضربه گیر و یا عایق صدا استفاده کرد.

شماره تماس جهت خرید کفپوش فومی : 7-02133979675 ، 09123000195

 

 

نظرات کاربران

ثبت نظر