کفپوش لاستیکی پارکی از محصولات مهم و پر کاربردی می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. این محصول که از ​دانه های گرانول تولید شده دارای دوام و استقامت بالایی می باشد که این ویژگی، این محصول را جهت استفاده در محیط های پر رفت و آمد مناسب می سازد. به دلیل ماده اولیه به کار رفته در این محصول، به آن کفپوش گرانولی نیز می گویند.

کفپوش لاستیکی کفپوشی محکم و ضد ضربه می باشد به همین دلیل می توان آن را در محیط هایی که نیاز به تحمل وزن و فشار بالایی دارند همچون پارکینگ ها استفاده نمود. مقاومت این کفپوش ها به اندازه ای بالاست که تحمل وزن خودروها را دارند. می توان گفت که این کفپوش ها مقاوم ترین کفپوش ها در نوع خود می باشند.

در باشگاه های بدنسازی نیز به دلیل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه های سنگین بر روی کفپوش، نیاز به به کفپوشی محکم، مقاوم و ضد ضربه می باشد تا بر اثر فشار ناشی از وزن دستگاه ها آسیبی نبیند که کفپوش لاستیکی گزینه مناسبی برای کف باشگاه ها می باشد.

این کفپوش همچنین در برابر عوامل طبیعی بارش برف و باران، تابش آفتاب و وزش باد نیز مقاوم می باشد. پس کفپوشی مناسب جهت استفاده در پارک ها، پیاده رو ها، حیاط ها و سایر فضاهای سر باز می باشد.

در مکان هایی که افراد با کفش در آن رفت و آمد می کنند نیز استفاده از این کفپوش توصیه می شود.

در زیر کفپوش های لاستیکی شیار هایی وجود دارد که جهت عبور آب از زیر آن ها می باشد. نوع خاصی از کفپوش لاستیکی که به آن کفپوش شانه تخم مرغی می گویند دارای ​پایه های تخم مرغی شکل بوده که جهت عبور راحت تر آب از زیر آن بوده و مناسب برای پارک ها می باشد تا پس از شستشو یا آبیاری پارک، آب در زیر کفپوش باقی نماند و راهی برای عبور داشته باشد. این عمل مانع تجمع آب در زیر کفپوش شده و باعث ماندگاری بیشتر کفپوش و عدم پوسیدگی آن می شود.

وجود این کفپوش ها در پارک، امنیت را به خصوص برای کودکان افزایش می دهد.نصب این کف پوش ها علاوه بر افزایش امنیت از پخش شدن گرد و خاک نیز جلوگیری می نماید و در کاهش آلودگی فضای پارک نیز تأثیرگذار است.

در کارگاه ها و کارخانه ها نیز که از دستگاه های سنگین استفاده می شود استفاده از این کفپوش پلاستیکی توصیه می شود.

کفپوش لاستیکی در هر مکانی که نیاز به کفپوشی مقاوم باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش لاستیکی به صورت قطعه ای و در ابعاد 50*50 و 100*100 سانتی متر و ضخامت های 20،22،25،45 میلی متر و نیز در رنگ های مشکی، سبز یشمی و اخرایی تولید و عرضه می شود. نصب این کفپوش ها به راحتی با استفاده از چسب مخصوص انجام می شود.

کفپوش لاستیکی 20 میلی متری دارای ابعاد 50*50 سانتی متر و بقیه ضخامت ها دارای ابعاد 100*100 سانتی متر می باشند. نوع پایه تخم مرغی دارای ضخامت 45 میلی متر می باشد.

ویژگی های کفپوش لاستیکی پارکی:

مقاومت بالا در برابر ضربه
نصب راحت توسط چسب یا پیچ
رنگبندی متنوع
ابعاد و ضخامت مختلف
ضد آب و قابل شستشو
عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب

مقاوم در برابر وزن بالا

موارد استفاده کفپوش لاستیکی :

  • استفاده در پارک
  • باشگاه های بدنسازی
  • حیاط منزل، مدرسه، بیمارستان
  • پیاده رو ها
  • پل های عابر پیاده
  • پارکینگ ها و …

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش لاستیکی و خرید کفپوش لاستیکی:  7-02133979675 ، 09123000195

نظرات کاربران

ثبت نظر