کفپوش لاستیکی از محصولات مهم و پر کاربردی می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. این محصول که از ​دانه های گرانول تولید شده دارای دوام و استقامت بالایی می باشد که این ویژگی، این محصول را جهت استفاده در محیط های پر رفت و آمد مناسب می سازد. کفپوش لاستیکی پارک باید در برابر عواملی همچون تابش آفتاب، بارش برف و باران، وزش باد و … نیز مقاوم باشد. این کفپوش به دلیل ضد آب بودن در برابر باران و برف آسیب ندیده و به دلیل مقومت بالا در برابر تابش آفتاب، ضربه و وزن بالا مقاوم می باشد.

این کفپوش ها دارای ضخامت های مختلف 20،22،25،45 میلی متر می باشند. مناسب ترین نوع کفپوش لاستیکی پارک کفپوش با ضخامت 45 میلی متر می باشد. زیرا این کفپوش پایه تخم مرغی بوده و آب ناشی از بارندگی یا آبیاری به راحتی از زیر آن عبور می نماید.

این کفپوش ها به صورت قطعه ای بوده و در ابعاد 50*50 و 100*100 تولید می شوند. نصب آن ها نیز به راحتی با استفاده از چسب یا پیچ امکان پذیر است.

کفپوش لاستیکی پارک ضد آب بوده و برای شستشوی آن ها می توان با استفاده از آب به راحتی آن ها را شست.

این کفپوش ها علاوه بر اینکه کفپوش های مقاومی بوده و ماندگاری بالایی دارند کفپوش هایی ایمن بوده و ایمنی پارک را افزایش می دهند.

 

ویژگی های کفپوش لاستیکی پارک :

  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر وزن بالا
  • مقاوم در برابر بارندگی
  • مقاوم در برابر آفتاب
  • ابعاد و ضخامت مختلف
  • رنگبندی متنوع

 

از کفپوش لاستیکی پارک در سایر فضاهای سرباز نیز می توان استفاده نمود. به عنوان مثال در حیاط منزل، حیاط مدرسه، حیاط بیمارستان، در پیاده رو ها، ورودی ساختمان ها و …

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش لاستیکی پارک و خرید کفپوش لاستیکی پارک :  ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

نظرات کاربران

ثبت نظر