کفپوش مناسب باشگاه ورزشی در سالن های ورزشی و کلاسهای درس، راهروهای پر ترافیک و … مورد استفاده قرار گیرند.

کفپوش تاتامی ایمن به عنوان تشک بازی کودک

این روزها مواد شیمیایی و مصنوعی زیادی در تولید اسباب بازی کودک، کفپوش مهدکودک و کفپوش اتاق کودک و  سایر محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد، که تشخیص اینکه دقیقا کدام محصولات برای بازی کودک شما بی خطر است سخت است.
همیشه تصمیم گیری به عنوان والدین در مورد استفاده از محصولات بی خطر برای کودکان دشوار است. بعد از تحقیق در مورد کفپوش تاتامی و مواد استفاده شده در ترکیب آن نتیجه این است: (فوم EVAاتیلن وینیل استات) به عنوان یک ماده مطمئن برای استفاده در تشک و اسباب بازی های کودک در نظر گرفته می‌شود.

EVA  موجود در کفپوش تاتامی چیست و چگونه ساخته می‌شود؟

EVA یک ماده لاستیکی و نرم است که امروزه در تعداد زیادی از محصولات مختلف موجود در بازار از جمله کفپوش تاتامی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فوم با استفاده از اتیلن وینیل استات ساخته می‌شود و یا با تزریق یا فشرده سازی آن با هوای گرم که در نتیجه ماده ای با دوام و انعطاف پذیر قالب ریزی می‌کند. بدیهی است، این ماده در مواردی مانند کفش دویدن، محافظ ساق پا، کفپوش تاتامی، لایه زیرین فرش و موارد دیگر نیز یافت می‌شود. در اصل، هر زمان که نیاز به یک ماده جاذب ضربه و یا چسبندگی نرم باشد، فوم  EVA در آن وجود دارد.

کفپوش تاتامی مناسب برای کودکان نوپا و نوزادان

کفپوش تاتامی  برای نوزادان و کودکان نوپا، فوق العاده است. و  ویژگی های کاربردی را جهت استفاده در مهد کودک ها دارد، این کفپوش در برابر خراشیده شدن مقاوم است، این کفپوش  ضد آب است و قابلیت لکه گیری آسان را دارد، تولید شده در رنگ بندی های متنوع و سطوح آج دار است، بسیار نرم وانعطاف پذیر می باشد و قابلیت جذب ضربه را دارد.

این محصول کاملا ضد حساسیت بوده و برای پوست لطیف کودکان مشکلی ایجاد نمی‌کند. طبق استانداردهای وزارت بهداشت و مورد تایید این سازمان می‌باشد.

بنابراین دارای موارد مناسب جهت استفاده کودکان می‌باشد، هم از لحاظ امنیت کودک که مانع از آسیب رساندن به آنها هنگام لگد زدن، پریدن و زمین خوردنشان است و هم از لحاظ کیفیت و ماندگاری و زیبایی انتخاب خوبی است.

کفپوش مناسب مهدکودک

 

کفپوش تاتامی مناسب برای باشگاه های ورزشی

یکی از سخت ترین و با دوام ترین راه حل های کفپوش باشگاه ورزشی استفاده از پلی اورتان است. اگر به هنگام ورزش نیاز به سطحی دارید که بتواند تجهیزات سنگین را نیز تحمل کند. کفپوش تاتامی که حاوی مواد پلی اورتان می‌باشد، گزینه عالی است. کفپوش تاتامی در سالن های ورزشی چند منظوره به عنوان تنها سیستم کفپوش ورزشی کاملاً یکپارچه، بسیار رایج است.

بنابر این نصب این کفپوش ورزشی نیازی به نصاب مجرب نداشته و توسط استفاده کننده از محیط ورزشی نیز قابل انجام است.

کاربرد کفپوش تاتامی در باشگاه ورزشی

کفپوش تاتامی را می‌توان در  انواع سالن های ورزشی از جمله: سالن ورزشی ایروبیک، پیلاتس، آمادگی جسمانی و سالن ورزش های رزمی به کار برد.

به دلیل خاصیت ارتجاعی، کفپوش تاتامی نوعی ضربه گیر محسوب می‌شود. کفپوش مناسب باشگاه ورزشی دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی و همچنین گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می‌باشد. این کفپوش ها به دلیل خاصیت ضد آب بودن به راحتی قابل شستشو می‌باشند و به راحتی خشک می‌شوند. یکی از ویژگی های کفپوش تاتامی باشگاه ورزشی دو رو آج بودن آن است. پس از استفاده از یک سمت آن می‌توان از طرف دیگر آن نیز استفاده کرد.

 

خرید کفپوش تاتامی مناسب باشگاه ورزشی و مهدکودک

پالیزفوم یکی از شرکت های معتبر در زمینه فروش انواع کفپوش تاتامی در رنگ بندی و ضخامت مختلف می‌باشد.

برای اطلاعات تکمیلی از محصولات پالیزفوم می‌توانید با شماره های ما در تماس باشید، و یا بصورت اینترنتی از این قسمت خرید آنلاین انجام دهید.

نظرات کاربران

ثبت نظر