کفپوش مهد کودک پالیز فوم ​کفپوشی مناسب جهت استفاده در مهد های کودک می باشد.​ این کفپوش از جنس فوم eva بوده و به عنوان کفپوشی نرم و با کیفیت جهت استفاده در مکان هایی که نیاز به کفپوشی ایمن دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده اولیه در کارخانه به وسیله دستگاه های مجهز، به کفپوش هایی تبدیل می شوند که نکات بهداشتی و استاندارد های لازم در آن ها رعایت شده و دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشند.

این کفپوش دارای طرح و رنگ متنوع می باشد. طرح های روی این کفپوش برای کودکان جذاب بوده و فضای مهد را نیز برای آنان جذاب می نماید.

کفپوش مهد کودک یا کفپوش تاتامی دارای ویژگی هایی می باشد تا قابل استفاده برای کودکان باشد و سلامتی آن ها را به خطر نیندازد. زیرا محصولی که برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است و پالیزفوم تلاش خود را نموده تا محصولی با کیفیت، بهداشتی و ایمن در اختیار کودکان عزیز قرار بگیرد تا هم سلامتی آن ها تضمین شود و هم در محیطی ایمن به بازی و فعالیت بپردازند.

ویژگی های کفپوش مهد کودک که آن را مناسب جهت استفاده کودکان می نماید :

1- کفپوش مهد کوک کفپوشی بهداشتی است که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده و دارای گواهی بهداشت می باشد. این ویژگی باعث می شود تا سلامت کودکان حفظ شده و حساسیتی برای آن ها ایجاد نشود. این کفپوش ها سازگار با پوست کودکان می باشد.

2- کفپوش مهدکودک باید استاندارد باشد. زیرا کودکان بر روی این کفپوش ها بازی و فعالیت می نمایند و ایمنی و استاندارد بودن کف پوش ایمنی آن ها را تضمین می نماید. کفپوش مهد کودک دارای گواهینامه های استاندارد می باشد.

3- کفپوش مهد کودک کفپوشی نرم و ارتجاعی می باشد که این ویژگی باعث می شود به عنوان ضربه گیر عمل نموده و ایمنی کفپوش و در نتیجه محیط بالا می رود تا در صورت بروز حادثه احتمالی آسیبی به کودکان وارد نشود.

4- طرح های متنوع و رنگ های شاد و جذاب این کفپوش متناسب با روحیه کودکان می باشد. این کفپوش دارای انواع ساده و طرح دار بوده که نوع طرح دار دارای طرح هایی مانند حیوانات، گل و قلب می باشد.

5- کفپوش مهدکودک باید به راحتی شسته شود تابتوان فضایی تمیز و بهداشتی برای کودکان مهیا نمود. بهداشتی بودن مکانی که کودک زمان خود را در آن سپری می نماید از مواردی است که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد.

پس با استفاده از این کفپوش ها در محیط مهد کودک می توان مطمئن بود که سلامت، بهداشت و ایمنی کودکان حفظ می شود و کودکان می توانند با آرامش در این محیط به بازی و فعالیت مشغول شوند.

 

از این کفپوش ها می توان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده نمود. کفپوش مهد کودک با ضخامت 10 و 15 میلی متر را با چسب های مخصوص به دیوار می چسبانند. وجود لایه ای فومی بر روی دیوار از شدت ضربات می کاهد و به صورت ضربه گیر عمل می نماید. علاوه بر این وجود فوم های رنگی بر روی دیوار باعث زیبایی آن می شود.

مزایای استفاده از کفپوش مهدکودک

 • این کفپوش ها ضد آب بوده و به راحتی قابل تمیز کردن می باشند. با استفاده از پارچه مرطوب می توان کفپوش را تمیز نمود.
 • نصب این کفپوش بسیار راحت بوده و با در کنار هم قرار گرفتن کفپوش ها و در هم قفل نمودنشان این کار انجام می شود.
 • رنگبندی شاد و متنوع کفپوش باعث زیبایی و جذابیت محیط مهد کودک می شود.
 • ابعاد و ضخامت متفاوت این کفپوش ها آن ها را متناسب جهت استفاده در محیط هایی با ابعاد مختلف می نماید.
 • آج های روی سطح کفپوش مهد کودک مانع از سر خوردن بر روی آن می شود.
 • دو رو آج بود کف پوش مهدکودک استفاده از هر دو طرف آن را امکان پذیر می سازد.
 • این کفپوش در دو نوع ساده و طرح دار موجود می باشد.
 • انعطاف پذیری این کفپوش باعث ایمنی بالای آن می شود.
 • خاصیت پازلی کفپوش مهدکودک باعث نصب راحت آن می شود.

موارد استفاده کفپوش مهد کودک

 • مهدهای کودک و پیش دبستانی ها
 • اتاق کودک
 • پارک بازی کودکان
 • سالن های بازی کودکان
 • سالن ورزشی کودکان

 

ابعاد و اندازه های کفپوش مهدکودک

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 20،25،30،45 میلی متر

 

شماره تماس جهت کسب اطلاع از قیمت و خرید کفپوش مهد کودک : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵ ، ۰۹۱۲۳۰۰۰۱۹۵