برای پوشش سطح زمین از کفپوش هایی استفاده می شود که مناسب جهت آن مکان باشد. مکان هایی برای پوشش نیاز به امنیت و راحتی دارند پس نیاز به کفپوشی نرم تر داشته و کفپوش هایی برای پوشش نیاز به مقاومت بالا دارند پس باید کفپوشی سخت تر داشته باشند.

پالیزفوم تولید کننده هر دو نوع این کف پوش با کیفیت بالا می باشد.

انواع کفپوش پالیزفوم

تاتامی

لاستیکی

 

کفپوش تاتامی محصولی با کیفیت و دوام بالا بوده که با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و استانداردهای لازم تولید شده و دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می باشد. کفپوش تاتامی کفپوشی نرم و انعطاف پذیر بوده و دارای خاصیت ارتجاعی می باشد که این ویژگی باعث حفظ ایمنی افراد و به خصوص کودکان در محیط هایی همچون مهد کودک و اتاق کودک می شود. زیرا به واسطه این خاصیت ارتجاعی کفپوش ها خاصیت ضربه پذیری پیدا کرده و در صورت بروز حادثه از آسیب دیدن کودکان جلوگیری به عمل می آید. کفپوش های تاتامی دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف بوده که هر ضخامت جهت استفاده برای مکان های متفاوت می باشد.

ویژگی های تاتامی :

خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری
سبک و قابل حمل
خاصیت پازلی و نصب راحت
رنگ و طرح متنوع
ابعاد و ضخامت های مختلف
ضد آب و قابل شستشو
دو رو آج و دارای آج های متنوع

موجود در دو نوع ساده و طرح دار

 

موارد استفاده تاتامی :

استفاده در مهد کودک و اتاق کودک

استفاده در سالن ورزش های رزمی

سالن ورزش ایروبیک

پارک های سرپوشیده

 

کف پوش لاستیکی از محصولات مهم و پر کاربردی می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها قابل استفاده است. این محصول که از ​دانه های گرانول تولید شده دارای دوام و استقامت بالایی می باشد که این ویژگی، این محصول را جهت استفاده در محیط های پر رفت و آمد مناسب می سازد.

این محصول محکم و ضد ضربه می باشد به همین دلیل می توان آن را در محیط هایی که نیاز به تحمل وزن و فشار بالایی دارند همچون پارکینگ ها استفاده نمود.

در باشگاه های بدنسازی نیز به دلیل قرار گرفتن دستگاه ها و وزنه های سنگین بر روی کفپوش، نیاز به به کفپوشی محکم، مقاوم و ضد ضربه می باشد تا بر اثر فشار ناشی از وزن دستگاه ها آسیبی نبیند که کفپوش لاستیکی گزینه مناسبی برای کف باشگاه ها می باشد.

این کف پوش همچنین در برابر بارش برف و باران، تابش آفتاب و وزش باد نیز مقاوم می باشد. پس کفپوشی مناسب جهت استفاده در پارک ها، پیاده رو ها، حیاط ها و سایر فضاهای سر باز می باشد.

ویژگی های کفپوش لاستیکی:

مقاومت بالا در برابر ضربه
نصب راحت توسط چسب یا پیچ
رنگبندی متنوع
ابعاد و ضخامت مختلف
ضد آب و قابل شستشو
عدم تغییر رنگ در برابر آفتاب

مقاوم در برابر وزن بالا

 

موارد استفاده کفپوش لاستیکی :

  • استفاده در پارک
  • باشگاه های بدنسازی
  • حیاط منزل، مدرسه، بیمارستان
  • پیاده رو ها
  • پل های عابر پیاده
  • پارکینگ ها و …

 

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش و خرید آن:  ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

نظرات کاربران

ثبت نظر