نحوه سفارش کالا

نحوه سفارش کالا در مجموعه پالیزفوم به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود که روش غیرحضوری خودش به‌تنهایی 3راه دارد. در ادامه به توضیح کامل در مورد نحوه سفارش حضوری و غیرحضوری خواهیم پرداخت.

پس اگر چگونگی راه‌های خرید از مجموعه پالیزفوم برای شما نیز سؤال است، لطفاً این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

نحوه سفارش کالا به‌صورت حضوری

نحوه سفارش کالا به‌صورت حضوری، اصولا برای افرادی است که هنوز به سفارش غیرحضوری اعتماد ندارند و ترجیح می‌دهند جنس محصول را ابتدا از نزدیک مشاهده کنند. نحوه سفارش کالا به صورت حضوری به شرح زیر است:

  1. تماس با مجموعه (02157719) برای انجام هماهنگی‌ حضورتان در مجموعه پالیزفوم
  2. پس از دریافت آدرس (خیابان سعدی شمالی، نرسیده به منوچهری، کوچه امین زاده، پلاک 33، واحد 4غربی) در روز و ساعت معین‌شده در دفتر حضورداشته باشید.
  3. در دفتر فروش تمامی اجناس مجموعه پالیزفوم به‌عنوان نمونه وجود دارد و شما می‌توانید پس از مشاهده جنس محصول موردنظرتان؛ با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.
  4. پس از انجام واریزی سفارش شما ثبت می‌شود.
  5. در صورت موجودی سفارش برای شما ارسال می‌شود، در غیر این صورت پس از تولید محصول موردنظر شما، سفارشتان ارسال خواهد شد.

نکته1: درصورتی‌که مدت‌زمان تولید سفارش شما کمی طولانی باشد، شما می‌توانید 70% مبلغ سفارشتان را واریز کنید و پس از تولید محصول 30% باقی‌مانده را ارسال بفرمایید.

نکته2: تا قبل از تسویه‌حساب حسابدار مجموعه پالیزفوم برگه خروج از انبار را صادر نمی‌کند. پس اگر برای دریافت سفارش عجله دارید بهتر است واریزی‌ خود را سریع‌تر انجام دهید.

نحوه سفارش کالا در پالیزفوم

نحوه سفارش کالا به‌صورت غیرحضوری

سفارش کالا به‌صورت غیرحضوری به 3 روش متفاوت تقسیم می‌شود که در ادامه هرکدام از این 3 روش به‌صورت جداگانه توضیح داده‌شده است:

  1. سفارش از سایت پالیزفوم

برای سفارش از طریق سایت شما باید مراحل زیر را طی کنید:

نحوه سفارش کالا در پالیزفوم

  1. سفارش با کمک تماس تلفنی:

این روش بسیار روش راحت و مطمئنی است. درروش سفارش تلفنی شما تنها کافی است با مجموعه پالیزفوم (02157719) تماس بگیرید. سپس با مشاورین بخش فروش صحبت کنید و پس از دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید، محصول موردنیازتان را ثبت سفارش کنید. پس از دریافت شماره کارت و انجام واریزی، سفارشتان ثبت نهایی می‌شود و در صورت موجود بودن آن در انبار، همان روز برایتان ارسال می‌شود.

  1. سفارش در شبکه‌های اجتماعی:

سفارش در شبکه اجتماعی اینستاگرام (palizfoam) و واتساپ (09381936574) انجام می‌شود. برای سفارش به این روش شما نام محصول موردنظرتان را ارسال می‌فرمایید؛ پس از دریافت عکس و مشاوره رایگان سفارش خود را ثبت نهایی می‌کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که در تمام روش‌های سفارش در مجموعه پالیزفوم. سفارش پس از انجام عملیات واریزی ارسال می‌گردد و امکان ارسال قبل از واریز کامل امکان‌پذیر نیست.

 

نحوه سفارش کالا در پالیزفوم

شما در هر کجای این کره‌ی خاکی باشید، می‌توانید از پالیزفوم محصول مورد نظرتا را سفارش دهید، زیرا مجموعه ما محصولات خود را به سراسر دنیا ارسال می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *