کفپوش گرانولی (لاستیکی)چیست ؟

کفپوش گرانولی پالیزفوم کفپوشی با کیفیت، جهت استفاده در مکان های مختلف می باشد. این کفپوش که از دانه های گرانول تولید شده بسیار محکم و با دوام ​بوده و در فضاهای سر باز و پر رفت و آمد مورد استفاده ​قرار می گیرد.

زیرا در فضاهای سر باز که امکان ریزش برف و باران، تابش آفتاب، وزش باد و … وجود دارد نیاز به کفپوشی است که در برابر این عوامل مقاوم بوده و آسیبی نبینند.

در مکان های پر رفت و آمد نیز که نیاز به تحمل وزن بیشتری می باشد از کفپوش گرانول استفاده می شود تا در اثر وزن های بالا آسیبی نبینند.

این کفپوش به قدری مقاوم می باشد که تحمل وزن خودروها، دستگاه ها، وزنه ها و رفت و آمد با کفش را دارد.

کفپوش پایه تخم مرغی نیز نوعی از کفپوش گرانولی بوده که دارای پایه های تخم مرغی شکل به منظور عبور آب از زیر آن می باشد. به همین دلیل مناسب برای فضاهای سرباز می باشد تا آب حاصل از شستشو یا بارندگی به راحتی از زیر آن عبور نماید.

کفپوش گرانولی (لاستیکی) چیست؟

چند مدل کفپوش گرانولی (لاستیکی) تولید می‌شود؟

 

کفپوش‌های گرانولی دارای دودسته هستند که دسته اول کفپوش‌های ورقه‌ای و دسته دوم کفپوش‌های رولی می‌باشند. تفاوت این کفپوش‌ها در ابعاد و ضخامتشان وجود دارد زیرا متر یال تولید هردوی آن‌ها با یکدیگر کاملاً برابر است.

 

تفاوت کفپوش گرانول رولی و گرانول تایلی چگونه است؟

یکی دیگر از تفاوت‌هایی که بین کفپوش گرانول رولی و تایلی قابل‌بررسی است تفاوت در نصب این کفپوش‌ها هست.

کفپوش  لاستیکی مناسب چه مکان هایی می باشد:

ویژگی ها و مزایای کفپوش گرانولی پالیزگام :

و …

 

کفپوش گرانولی (لاستیکی) چیست؟

قیمت و نحوه خرید کفپوش گرانولی پارکی به چه صورت است؟

قیمت کفپوش لاستیکی ابتدا به نوع انتخاب این کفپوش که تایلی است یا رولی، بستگی دارد. سپس می‌توان گفت قیمت کفپوش گرانولی با متراژ، ضخامت و رنگ سفارش شما رابطه مستقیم دارد.

مجموعه پالیزفوم تولید کننده و صادر کننده انواع کفپوش‌های تاتامی – گرانولی و ورق فومی با کیفیت بالا است. شما برای سفارش این محصول تنها کافی است یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید:

با شماره‌گیری عدد 5 رقمی 57719 شما می‌توانید با بخش فروش مجموعه در ارتباط باشید و پس از صحبت و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید؛ سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

واتساپ پالیزفوم با شماره‌ی 09381936574 فعال است. پس از سیو شماره داخل واتساپ پالیزفوم پیام بگذارید تا ادمین‌های بخش فروش پس از مشاهده پیام شما سفارش شما را پیگیری و ثبت کنند.

این سبک خرید برای آن دسته از دوستانی است که هنوز به خریدوفروش اینترنتی اعتمادی ندارند و می‌خواهند به‌صورت حضور خرید خود را انجام دهند. ابتدا باید از طریق واتساپ یا تماس تلفنی ساعت و روز حضور در مجموعه را هماهنگ کنید. سپس در تایم مشخص‌شده می‌توانید به دفتر فروش پالیزفوم واقع در: سعدی شمالی، نرسیده به منوچهر، کوچه امین زاده، پلاک 33، واحد 4غربی تشریف بیاورید.

پس از مشاهده جنس محصول با اعتماد و اطمینان کامل می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت و خرید کفپوش گرانولی : 7-02133979675 ، 09123000195

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *