کفپوش مهدکودک پالیزفوم چیست؟

کفپوش مهدکودک پالیزفوم

کفپوش مهدکودک پالیزفوم ​به‌منظور استفاده از یک کفپوش باکیفیت در مهدکودک و تمامی مکان‌هایی که با کودکان سروکار دارد تولید می‌شود.​ این کفپوش از فوم eva تولید می‌شود و به دلیل استفاده از ای وی‌ای داخل متریال تاتامی‌ها ای کفپوش بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است؛ که این موضوع باعث شده است که کفپوش‌های مهدکودک ایمنی محیط را چندین برابر افزایش دهند.

مواد اولیه در کارخانه پالیزفوم با کمک گروه مجرب تولید و دستگاه‌های ترکیب‌کننده مواد اولیه، قالب‌گیری، برش و بسته‌بندی ترکیب می‌شوند و درنهایت تبدیل به کفپوش تاتامی مهدکودک خواهد شد. این کفپوش با رعایت تمام استانداردهای بهداشت تولید می‌شود و کاملاً سازگار باپوست کودکان است و ایجاد حساسیت پوستی و جسمی برای کودکان نخواهد داشت.

کفپوش‌های مهد دارای تنوع رنگی با تعداد بالا و رنگ‌های بسیار شاد است؛ و حتی تاتامی‌های مهدکودک در طرح‌ها و اشکال متفاوت تولید می‌شوند که باعث می‌شود این کفپوش جذابیت چند برابری برای کودکان داشته باشد.

ویژگی‌هایی که کفپوش مهدکودک پالیزفوم یا کفپوش تاتامی دارد باعث شده است تا این کفپوش برای سلامت کودکان هیچ خطری نداشته باشد؛ زیرا در مجموعه پالیزفوم محصولاتی که با بدن انسان ارتباط مستقیمی دارد با رعایت تمام نکات بهداشتی تولید می‌شود تا سلامت کسی به خطر نیفتد.

کفپوش مهدکودک پالیزفوم

ویژگی‌های کفپوش مهدکودک پالیزفوم که آن را مناسب جهت استفاده کودکان می‌نماید :

 1. کفپوش مهدکودک پالیزفوم کفپوشی بهداشتی است که از مواد اولیه مرغوب تهیه‌شده و دارای گواهی بهداشت هست. این ویژگی باعث می‌شود تا سلامت کودکان حفظ‌شده و حساسیتی برای آن‌ها ایجاد نشود. این کفپوش‌ها سازگار باپوست کودکان هست.
 2. کفپوش مهدکودک پالیزفوم باید استاندارد باشد. زیرا کودکان بر روی این کفپوش‌ها بازی و فعالیت می‌نمایند و ایمنی و استاندارد بودن کف‌پوش ایمنی آن‌ها را تضمین می‌نماید. کفپوش مهدکودک دارای گواهینامه‌های استاندارد هست.
 3. کفپوش مهدکودک پالیزفومکفپوشی نرم و ارتجاعی هست که این ویژگی باعث می‌شود به‌عنوان ضربه‌گیر عمل نموده و ایمنی کفپوش و درنتیجه محیط بالا می‌رود تا در صورت بروز حادثه احتمالی آسیبی به کودکان وارد نشود.
 4.  طرح‌های متنوع و رنگ‌های شاد و جذاب این کفپوش متناسب باروحیه کودکان هست. کفپوش مهدکودک پالیزفوم دارای انواع ساده و طرح دار بوده که نوع طرح دار دارای طرح‌هایی مانند حیوانات، گل و قلب هست.
 5. کفپوش مهدکودک پالیزفوم باید به‌راحتی شسته شود تا بتواند فضایی تمیز و بهداشتی برای کودکان مهیا کند. بهداشتی بودن مکانی که کودک زمان خود را در آن سپری می‌نماید از مواردی است که حتماً باید موردتوجه قرار بگیرد.
 6. کفپوش مهدکودک پالیزفوم می‌تواند به‌عنوان یک صداگیر عمل می‌کند. به‌طوری‌که در منزل یا مهدکودک‌هایی که طبقات قرار دارند کودکان می‌توانند با خیالی راحت بدوند و بازی کنند و مطمئن باشید که صدای پای آن‌ها دیگر افراد را آزار نخواهد داد.

پس با استفاده از این کفپوش‌ها در محیط مهدکودک می‌توان مطمئن بود که سلامت، بهداشت و ایمنی کودکان حفظ می‌شود و کودکان می‌توانند با آرامش در این محیط به بازی و فعالیت مشغول شوند.

از این کفپوش‌ها می‌توان به‌عنوان دیوار پوش نیز استفاده نمود. کفپوش مهدکودک باضخامت 10 و 15 میلی‌متر را با چسب‌های مخصوص به دیوار می‌چسبانند. وجود لایه‌ای فومی بر روی دیوار از شدت ضربات می‌کاهد و به‌صورت ضربه‌گیر عمل می‌نماید. علاوه بر این وجود فوم‌های رنگی بر روی دیوار باعث زیبایی آن می‌شود. در مورد دیوار پوش مهدکودک در مقاله دیوار پوش مهدکودک چه اهمیتی در مهدکودک دارد؟ توضیح بیشتری داده‌شده است.

کفپوش مهدکودک پالیزفوم

مزایای استفاده از کفپوش مهدکودک پالیزفوم

 • این کفپوش‌ها ضد آب بوده و به‌راحتی قابل تمیز کردن می‌باشند. با استفاده از پارچه مرطوب می‌توان کفپوش را تمیز نمود.
 • نصب کفپوش مهدکودک پالیزفوم بسیار راحت بوده و با در کنار هم قرار گرفتن کفپوش‌ها و در هم قفل نمودنشان این کار انجام می‌شود.
 • رنگ‌بندی شاد و متنوع کفپوش باعث زیبایی و جذابیت محیط مهدکودک می‌شود.
 • ابعاد و ضخامت متفاوت این کفپوش‌ها آن‌ها را متناسب جهت استفاده در محیط‌هایی با ابعاد مختلف می‌نماید.
 • آج‌های روی سطح کفپوش مهدکودک مانع از سرخوردن بر روی آن می‌شود.
 • دو رو آج بود کف‌پوش مهدکودک استفاده از هر دو طرف آن را امکان‌پذیر می‌سازد.
 • این کفپوش در دو نوع ساده و طرح دار موجود هست.
 • انعطاف‌پذیری این کفپوش باعث ایمنی بالای آن می‌شود.
 • خاصیت پازلی کفپوش مهدکودک باعث نصب راحت آن می‌شود.

کفپوش مهدکودک پالیزفوم

موارد استفاده کفپوش مهدکودک پالیزفوم

 • مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها
 • اتاق کودک
 • پارک بازی کودکان
 • اتاق بازی
 • مهد قرآن
 • نمازخانه مدرسه
 • سالن‌های بازی کودکان
 • سالن ورزشی کودکان

ابعاد و اندازه‌های کفپوش مهدکودک

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی‌متر

ضخامت: 20،25،30،45 میلی‌متر

نحوه شست‌وشوی کفپوش کفپوش مهدکودک پالیزفوم:

همان‌طور که می‌دانید کفپوش‌های مهدکودک کفپوشی است که در مکان‌هایی که کودکان در آنجا رفت‌وآمد دارند استفاده می‌شوند. به همین دلیل باید کفپوشی قابل‌شست‌وشو باشد زیرا کودکان در هرلحظه ممکن است با خوراکی، مداد، تراش و… کفپوش‌ها را کثیف کنند؛ پس اگر می‌خواهید کفپوش مهدکودک خریداری کنید حتماً از قابل‌شست‌وشو بودن آن مطمئن شوید. مراحل شست‌وشوی کفپوش تاتامی مهدکودک را طبق مراحل زیر انجام دهید:

 1. ابتدا آشغال‌های بزرگ را بردارید.
 2. با کمک یک جاروبرقی و یا جارو مخصوص سطح کفپوش تاتامی را از آشغال‌های ریز و گردوغبار پاک‌کنید.
 3. در یک سطل محلولی با آب و مواد شوینده خانگی تهیه کنید. (درصورتی‌که از مواد شیمیایی برای محلول تمیزکننده خود استفاده کنید مطمئن باشید که کفپوش شما خیلی زود از بین می‌رود؛ همچنین رنگ و بافت آن خیلی زود از بین خواهد رفت.)
 4. با کمک یک طی کل سطح تاتامی با محلولی تمیز کنید.
 5. اجازه دهید محلول آب و ماده شوینده خانگی چند دقیقه روی تاتامی بماند.
 6. سپس با کمک یک طی و یا دستمال تمیز سطح تاتامی را به‌طور کامل پاک می‌کنیم.
 7. در آخر تقریباً 12-24 ساعت به تاتامی‌ها اجازه می دیم تا خشک شوند.

نکته1: درصورتی‌که امکان آن وجود دارد تاتامی را در فضای باز قرار دهید تا زودتر خشک شود. اما تاتامی را نباید مقابل نور آفتاب و باران قرار دهید.

نکته2: مطمئن شوید ه آب میان درزهای کفپوش تاتامی نرفته باشد. زیرا درصورتی‌که آب داخل قفل‌های تاتامی وجود داشته باشد امکان پوسیدگی و خراب شدن قفل جورچین تاتامی وجود دارد.

کفپوش مهدکودک پالیزفوم

قیمت کفپوش  مهدکودک پالیزفوم و نحوه خرید آن

مجموعه پالیزفوم تولیدکننده و صادرکننده انواع کفپوش‌های تاتامی، گرانولی و ورق فومی باکیفیت بالا است. شما برای سفارش این محصول تنها کافی است یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید:

 • سفارش تلفنی:

با شماره‌گیری عدد 5 رقمی 57719 شما می‌توانید با بخش فروش مجموعه در ارتباط باشید و پس از صحبت و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید؛ سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

 • سفارش در واتساپ:

واتساپ پالیزفوم با شماره‌ی 09381936574 فعال است. پس از سیو شماره داخل واتساپ پالیزفوم پیام بگذارید تا ادمین‌های بخش فروش پس از مشاهده پیام شما سفارش شما را پیگیری و ثبت کنند.

 • سفارش حضوری:

این سبک خرید برای آن دسته از دوستانی است که هنوز به خریدوفروش اینترنتی اعتمادی ندارند و می‌خواهند به‌صورت حضور خرید خود را انجام دهند. ابتدا باید از طریق واتساپ یا تماس تلفنی ساعت و روز حضور در مجموعه را هماهنگ کنید. سپس در تایم مشخص‌شده می‌توانید به دفتر فروش پالیزفوم واقع در: سعدی شمالی، نرسیده به منوچهر، کوچه امین زاده، پلاک 33، واحد 4غربی تشریف بیاورید.

پس از مشاهده جنس محصول با اعتماد و اطمینان کامل می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 

شماره تماس جهت کسب اطلاع از قیمت و خرید کفپوش مهدکودک : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵ ، ۰۹۱۲۳۰۰۰۱۹۵

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest