استپ ورزشی

استپ ورزشی پالیزفوم

استپ ورزشی چیست؟

استپ ورزشی محصولی از پالیزفوم ازجمله لوازم ورزشی بوده که می‌توان گفت در تمامی سالن‌های ورزشی کاربرد دارد. تخته استپ فومی که از جنس فوم eva هست از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولیدشده و دارای گواهی بهداشت هست.

این محصول برای ورزش‌هایی همچون ایروبیک کاربرد داشته، ورزشکاران با استفاده از آن حرکات ورزشی را انجام داده و ضربان قلب و تنفس خود را در مدت‌زمانی خاص بالا می‌برند.

استپ امروزه ورزشی بسیار محبوب بین افراد هست و نیز در اغلب سالن‌های ورزشی پیشنهاد می‌گردد. استپ يکي از زیرمجموعه‌های اصلي ورزش ايروبيک هست. باوجوداینکه اصل این حرکت بر روی پاها متمرکزشده است، ولی دست‌ها نیز نباید به‌هیچ‌وجه بی‌حرکت بمانند. در طول انجام استپ، دست‌ها باید بر اساس نوع حرکت به شکل بازوهای ضربدری، حرکت بازوها در هوا و در امتداد بدن، به ترتیب و پشت سر هم در فعالیت باشند.

استپ ورزشی پالیزفوم

استپ ، باعث سوزاندن مقدار زیادی انرژی می‌شود و توده‌های ماهیچه‌ای را تقویت می‌کند. همچنین سیستم قلبی و عروقی ،استقامت، تنفس و شرایط جسمی را تقویت می‌کند.​​

در تولید این محصول باید حتماً استاندارهای لازم رعایت شود تا سلامتی فرد در هنگام تمرین با آن به خطر نیفتد. در تولید استپ ورزشی پالیزفوم تمام نکات ایمنی و استانداردهای لازم رعایت شده و این محصول دارای گواهی استاندارد هست.

این استپ‌ها به‌صورت 3 لایه موجود می‌باشند اما در صورت سفارش مشتری امکان تولید با لایه‌های بیشتر امکان‌پذیر هست.

ویژگی‌های تخته استپ پالیزفوم :

  • سبک و قابل‌حمل
  • تولیدشده از فوم بهداشتی و مرغوب
  • ایمن و استاندارد
  • 3 لایه و 3 رنگ
  • دارای رنگ‌بندی متنوع
  • انعطاف‌پذیری مناسب

 

استپ ورزشی فومی در سالن‌های ورزشی، پارک‌ها و حتی در منازل قابل‌استفاده هست.

شماره تماس جهت خرید استپ ورزشی فومی: 7-02133979675 ، 09123000195

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *