استپ ورزشی محصولی از پالیزفوم از جمله لوازم ورزشی بوده که می توان گفت در تمامی سالن های ورزشی کاربرد دارد. استپ ورزشی که از جنس فوم eva می باشد از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی تولید شده و دارای گواهی بهداشت می باشد.

این محصول برای ورزش هایی همچون ایروبیک کاربرد داشته، ورزشکاران با استفاده از آن حرکات ورزشی را انجام داده و ضربان قلب و تنفس خود را در در مدت زمانی خاص بالا می برند.

استپ امروزه ورزشی بسیار محبوب بین افراد می باشد و نیز در اغلب سالن های ورزشی پیشنهاد می گردد. استپ يکي از زير مجموعه هاي اصلي ورزش ايروبيک مي باشد. باوجود اینکه اصل این حرکت بر روی پاها متمرکز شده است، ولی دست ها نیز نباید به هیچ وجه بی حرکت بمانند. در طول انجام استپ، دست ها باید بر اساس نوع حرکت به شکل بازوهای ضربدری، حرکت بازوها در هوا و در امتداد بدن، به ترتیب و پشت سر هم در فعالیت باشند.

استپ ، باعث سوزاندن مقدار زیادی انرژی می شود و توده های ماهیچه ای را تقویت می کند. همچنین سیستم قلبی و عروقی ،استقامت، تنفس و شرایط جسمی را تقویت می کند.​​

در تولید این محصول باید حتما استاندارهای لازم رعایت شود تا سلامتی فرد در هنگام تمرین با آن به خطر نیفتد. در تولید استپ ورزشی پالیزفوم تمام نکات ایمنی و استاندارد های لازم رعایت شده و این محصول دارای گواهی استاندارد می باشد.

این استپ ها به صورت 3 لایه موجود می باشند اما در صورت سفارش مشتری امکان تولید با لایه های بیشتر امکان پذیر می باشد.

ویژگی های استپ ورزشی پالیزفوم :

  • سبک و قابل حمل
  • تولید شده از فوم بهداشتی و مرغوب
  • ایمن و استاندارد
  • 3 لایه و 3 رنگ
  • دارای رنگبندی متنوع
  • انعطاف پذیری مناسب

 

استپ ورزشی فومی در سالن های ورزشی، پارک ها و حتی در منازل قابل استفاده می باشد.

شماره تماس جهت خرید استپ ورزشی فومی: 7-02133979675 ، 09123000195

 

نظرات کاربران

ثبت نظر