کفپوش‌های تاتامی و 10 ویژگی خاص آن

کفپوش تاتامی چیست و چه ویژگی دارد؟

کفپوش‌های تاتامی پالیزفوم محصولی باکیفیت و دوام بالا بوده که با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و استانداردهای لازم تولیدشده و دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون‌های ورزشی هست.

کفپوش تاتامی چیست و چه ویژگی دارد؟

کفپوش‌های تاتامی

کفپوشی نرم و انعطاف‌پذیر بوده و دارای خاصیت ارتجاعی هست که این ویژگی باعث حفظ ایمنی افراد و به‌خصوص کودکان در محیط‌هایی همچون مهدکودک و اتاق کودک می‌شود. زیرا به‌واسطه این خاصیت ارتجاعی کفپوش‌ها خاصیت ضربه‌پذیری پیداکرده و در صورت بروز حادثه از آسیب دیدن کودکان جلوگیری به عمل می‌آید. کفپوش‌های تاتامی دارای رنگ‌بندی متنوع، ابعاد و ضخامت‌های مختلف بوده که هر ضخامت جهت استفاده برای مکان‌های متفاوت هست. این کفپوش‌ها به‌صورت آجدار بوده که این آج‌ها مانع از سرخوردن کفپوش می‌شود. همچنین این کفپوش‌ها در انواع ساده و طرح دار موجود بوده که نوع طرح دار تاتامی به‌خصوص برای مهدکودک و اتاق کودک مناسب هست. کفپوش تاتامی از جنس فوم eva هست.

کارخانه کفپوش تاتامی پالیزفوم این محصول را در ضخامت‌های مختلف مناسب هر کاربردی تولید می‌کند.

کفپوش تاتامی چیست و چه ویژگی دارد؟

موارد استفاده از کفپوش‌های تاتامی:

  • مهدکودک و اتاق کودک
  • سالن بازی کودکان
  • پارک بازی کودکان
  • سالن ورزشی
  • استفاده از تاتامی به‌عنوان اسباب‌بازی

کفپوش‌های تاتامی دارای مصارف گوناگونی می‌باشند که از مهم‌ترین موارد استفاده آن‌ها استفاده در مهدهای کودک و اتاق کودک هست. کودکان در این فضاها به بازی و فعالیت مشغول بوده و زمان زیادی را در این فضاها می‌گذرانند پس‌نیاز به کف‌پوشی ایمن، بهداشتی و زیبا دارند. این کفپوش به دلیل استفاده از فوم‌های مرغوب و بهداشتی کاملاً ایمن بوده و استانداردهای لازم در آن رعایت شده است. در تولید آن‌ها نکات بهداشتی رعایت شده به‌طوری‌که این کفپوش دارای گواهی بهداشت هست. رنگ‌بندی شاد این کفپوش‌ها نیز باعث ایجاد فضایی شاد برای کودکان می‌شود. خاصیت ارتجاعی این کفپوش باعث می‌شود تا در صورت پریدن و افتادن کودکان بر روی آن، از شدت ضربه کاسته شده و آسیبی به کودکان وارد نشود.

همچنین این کفپوش‌ها در سالن‌های ورزشی نیز قابل‌استفاده می‌باشند. در سالن ورزش‌های رزمی از این کفپوش برای پوشش کف سالن ورزشی استفاده می‌شود تا به‌عنوان ضربه‌گیر برای ورزشکاران عمل نماید. همچنین در سالن‌های ایروبیک نیز که نیاز به کف‌پوشی نرم و انعطاف‌پذیر هست استفاده از این کفپوش توصیه می‌شود.

در پارک بازی کودکان نیز استفاده از این کفپوش توصیه می‌شود. کودکان به بازی مشغول می‌شوند و وجود کف‌پوشی ایمن برای آن‌ها حائز اهمیت است.

در نمازخانه‌ها نیز می‌توان از این کفپوش‌ها استفاده نمود.

 

نصب کفپوش‌های تاتامی به چه صورت است:

نصب کفپوش‌های تاتامی به این صورت هست که کفپوش‌ها که به‌صورت پازلی می‌باشند در کنار هم قرار می‌گیرند و از قسمت نر و مادگی به‌صورت پازلی در هم قفل می‌شوند. جداسازی قطعات نیز به همین صورت هست که قسمت‌های پازلی از هم جدا می‌شوند.

قطعه‌ای بودن کفپوش تاتامی علاوه بر نصب راحت مزایای زیادی دارد. مثلاً در صورت آسیب دیدن و یا کثیف شدن یک قطعه می‌توان تنها همان قطعه را تعویض و یا تمیز نمود و نیازی به تمیز نمودن یا تعویض کل کفپوش نیست.

این کفپوش‌ها به‌صورت دو رو آج می‌باشند و پس از استفاده ازیک‌طرف کفپوش می‌توان از سمت دیگر آن استفاده نمود.

از ضخامت‌های پایین این کفپوش‌ها می‌توان به‌عنوان دیوار پوش نیز استفاده نمود. به این صورت که کفپوش‌ها را با استفاده از چسب به دیوار می‌چسبانند تا به‌عنوان ضربه‌گیر عمل نماید.

ویدئویی مبنی بر چگونگی نصب کفپوش‌های تاتامی در سایت آپارات مجموعه پالیزفوم بارگذاری شده است. جهت مشاهده ویدئو روی کلمه زیر کلیک کنید:

نصب کفپوش‌های تاتامی

 کفپوش تاتامی چیست و چه ویژگی دارد؟

ویژگی‌های کفپوش تاتامی :

خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری

سبک و قابل‌حمل

خاصیت پازلی و نصب راحت

رنگ و طرح متنوع

ابعاد و ضخامت‌های مختلف

ضد آب و امکان نظافت آسان

دو رو آج و دارای آج‌های متنوع

موجود در دو نوع ساده و طرح دار

تقویت درک رنگ‌ها، حیوانات و اشیاء برای کودکان

ایجاد امنیت برای کودکان

ابعاد و اندازه‌های کفپوش تاتامی

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی‌متر

ضخامت: 10، 15 ،20،25،30،45 میلی‌متر

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش تاتامی و خرید کفپوش تاتامی : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵ ، ۰۹۱۲۳۰۰۰۱۹۵

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *