ضربه‌گیر فومی پالیزفوم چگونه ارزش محصول را بالاتر می‌برد؟

ضربه‌گیر فومی پالیزفوم

آیا ضربه‌گیر فومی می‌تواند ارزش محصول را بالاتر می‌برد؟

اگر می‌خواهید محصولاتی مطمئن‌تر و باکیفیت بهتری را عرضه کنید. باید بدانید که یکی از بهترین گزینه‌ها استفاده از ضربه‌گیر فومی مناسب است. که امروزه با تکیه‌بر فناوری روز دنیا می‌توان به‌راحتی از پلی اتیلن و eva با کمک قالب‌هایی که طبق ابعاد و ضخامت ساخته‌شده. محافظ محصولی مدرن و شیک، به‌صورت انحصاری و خاص فقط برای محصول موردنظر شما طراحی و تولید کرد.

فوم بسته‌بندی

ابعاد محصول هیچ فرقی ندارد یعنی  محصول بزرگ باشد و یا محصولی کوچک، شما به‌راحتی می‌توانید برای ارسال ایمن محصولاتتان از فوم برای محافظت در برابر آسیب‌های احتمالی استفاده کنید. یکی از ضرورت‌های استفاده از فوم برای ضربه‌گیر داخل جعبه یا کارتن این است که دیگر موقع حمل‌ونقل نگران این نیستید که محصولتان در هنگام باربری ضربه بخورد یا خراب به مقصد برسد.

شرکت پالیزفوم به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قطعه می‌تواند. در مدت‌زمانی کم و باقیمتی مناسب ضربه‌گیر فومی موردنیاز شمارا طراحی، اجرا و تولید کند. تا شما یک‌قدم به ایمن‌سازی محصولات یا اقلام شخصی خود نزدیک‌تر شوید.

انواع ضربه‌گیر فومی پالیزفوم

ضربه‌گیر فومی انواع متفاوتی دارد، که ممکن است برخی از آن‌ها در شرایط متفاوت بهتر از سایرین باشند.

 

1_ فوم زغال‌سنگ: وقتی بحث همه‌کاره بودن به میان می‌آید، زغال‌سنگ اغلب بهترین گزینه است. به خاطر رنگ تیره و جذابی که دارد تقریباً غیرممکن است کثیف یا لکه‌دار شود. فوم زغال‌سنگ را می‌توان به‌صورت سفارشی برش داد. برای اینکه فوم موردنیاز محصولتان تولید شود و برای شما ارسال گردد.

در دو نوع معمولی و سفت موجود است. که می‌توانیم در حالت‌های: صاف، جامد و همچنین شانه تخم‌مرغ تولید و عرضه کنیم. تا به‌صورت کاملاً وسیع نیازهای  شمارا برآورده کند.

2_  فوم ضد الکتریسیته ساکن: عمدتاً برای حمل‌ونقل وسایل الکتریسیته استفاده می‌شود. برای افزایش محافظت در حمل‌ونقل بردهای مدار، تراشه‌های کامپیوتر و سایر وسایل الکترونیکی مورداستفاده است.

3_ فوم شبکه: اگر ازنظر قیمتی دنبال محصولی مقرون‌به‌صرفه هستید، که به‌راحتی قابل تنظیم باشد فوم شبکه انتخابی مناسب است. این فوم را می‌توانید در همه‌جا استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال درون قاب گیتار و حتی قاب اسلحه مورداستفاده هستند.

4_ فوم پلی اتیلن: ایده آل برای جابه‌جایی اقلام شکستنی از جایی به‌جای دیگر. برای حمل‌ونقل لوازم‌خانگی، آثار هنری، آینه، وسایلی که لبه‌های شیشه دارد، مبلمان و موارد مشابه دیگر قابل‌استفاده هستند.

یک نمونه دیگر این فوم که مقرون‌به‌صرفه و ارزان‌قیمت هست، فوم یک‌بارمصرف است. که برای جلوگیری از آسیب احتمالی در حین جابه‌جایی یک گزینه بسیار عالی است.

این محافظ را می‌توانید در حمل‌ونقل وسایلی چون: زیورآلات، ظروف بلوره، ظروف چینی و هر وسیله‌ی شکننده و حساسی که قصد جابه‌جایی آن‌ها رادارید استفاده کنید. شما می‌توانید طبق ابعاد و ضخامت محصولتان سفارش خود را ثبت کنید. تیم پالیزفوم نیز متناسب با ابعاد و ضخامت موردنظر شما پلی اتیلن را برش زده و ضربه‌گیر موردنیاز داخل کارتن کالای شمارا تولید می‌کند.

 

 فوم ضربه‌گیر

یک پلیمر است که در سال 1982 برای اولین بار معرفی شد. این نوع پلیمر یک فوم جذب شوک و فوم جذب‌کننده ضربه هست. که در ورزش، موتورسیکلت، تجهیزات نظامی، حفاظت صنعتی و… مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر چون ساختار سلولی دارد ضد آب بوده و ضربه‌گیر فومی هیچ رطوبتی را به خودش جذب نمی‌کند.

در حفاظت بدنه موتورسیکلت، برای سوارکاری، کلاه ایمنی، تجهیزات ورزش‌های زمستانی،… یکی از گزینه‌های مناسب، استفاده از ضربه‌گیر فومی هست. فوم جذب شوک یا همان فوم ضربه‌گیر را می‌توان به‌صورت مختلف تولید کرد.

مثلاً می‌شود آن را مانند پارچه برش داد و دوخت، در قالب‌های سه‌بعدی متناسب با طرح اجرایی تولید کرد، و برای محافظت در برابر ضربه‌های مکرر فوم ضربه‌گیر را فرموله کرد، می‌توانیم فوم را به‌صورت حالت سوراخ‌سوراخ تولید کنیم که به‌منظور استفاده برای تهویه هوا بهترین انتخاب هست.

ضربه‌گیر فومی

جنس ضربه‌گیر فومی پالیزفوم از فوم eva هست. حتی دیوار پوش و تاتامی نیز جزء ضربه‌گیرها به‌حساب می‌آیند. مثلاً کفپوش تاتامی برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از افتادن مورداستفاده است. دیوار پوش نیز ضربه‌گیری است برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی برخور با دیوار. و ایجادی فضایی امن برای مصرف‌کننده را حاصل می‌کند.

از ضربه‌گیر فومی برای جلوگیری از ضربه در به دیوار، برای زیر پایه‌های مبل به‌منظور جلوگیری از آسیب آن‌ها به فرش و حتی برای درب اتومبیل به‌منظور کاهش ضربه خوردن به جسم دیگری استفاده می‌شود.

 

 

ضربه‌گیر فومی

برای تولید انواع ضربه‌گیرهای فومی باید از مواد اولیه‌ی: بهداشتی، دارای کیفیت بالا و مرغوب استفاده کرد. زیرا اکثراً ضربه‌گیرهای فومی را برای جلوگیری از آسیب‌هایی که ممکن است کودکان را تهدید کند استفاده می‌کنند. به همین منظور فوم‌های ضربه‌گیر باید از مواد اولیه کاملاً بهداشتی و درجه‌یک تولید شود.

 

ویژگی‌های ضربه‌گیر فومی:

دارای گواهی استاندارد

رنگ و طرح متنوع

قابلیت تولید در ابعاد و ضخامت موردنیاز شما

ارتجاعی و انعطاف‌پذیر بودن این فوم‌ها

کاملاً بهداشتی و سازگار باپوست

فوم ضربه‌گیر پشت چسب‌دار

 

از جنس پلی اتیلن کراسلینکد و در ضخامت‌های 5 تا 30 میلی‌متر تولید می‌شود. ضربه‌گیر پشت چسب‌دار با گرید چسب خاص و مواد قوی تولید می‌شود و می‌توان برای درزگیر در و پنجره، روی دیوار، پایه مبل، شیشه و سایر سطوح استفاده کرد و اثر چسب آن به‌راحتی و زود از بین نمی‌رود.

 

انواع ضربه‌گیرهای فومی را می‌توان در رنگ‌ها و دانسته‌های موردنیاز شما تولید و ارائه کرد.

ضربه‌گیر فومی

طراحی و تولید ضربه‌گیر فومی برای داخل جعبه

اگر دقت کرده باشید هنگام خرید مخصوصاً محصولات الکترونیک مثل تلویزیون، مودم، دستگاه دیجیتال و… محصولات را در محافظ‌هایی از جنس فوم، اسفنج و یا یونولیتی قرار دارند. این ضربه‌گیر فومی داخل جعبه، کالاها را در برابر آسیب‌هایی که ممکن است هنگام حمل‌ونقل ببینند محافظت می‌کند. مجموعه پالیزفوم با توجه به محصول شما بهترین نوع ضربه‌گیر را برای شما طراحی و در هر تعداد که موردنیاز شما باشد تولید می‌کند.

ضربه‌گیر جعبه‌ابزار

برای محافظت از وسایل داخل کیف ابزار خود از ضربه‌گیر(قطعات فومی صنعتی) استفاده کنید. این‌گونه دیگر خیالتان از اینکه وسایل ایمن می‌مانند و هیچ خراشی به سطح آن‌ها وارد نمی‌شود راحت خواهد بود. از مزیت‌های استفاده از ضربه‌گیرها می‌توان به وزن پایین، مقاومت بالا در برابر ضربه اشاره کرد. این ضربه‌گیرها باعث ممانعت از ایجاد خط و خش می‌شوند. قیمت مناسب و اقتصادی از ویژگی‌های دیگر این ضربه‌گیرها است.

 

ضربه‌گیر فومی

فوم نگهدارنده داخل جعبه

فوم‌های پلی اتیلن با داشتن تراکم سلولی به‌عنوان عایق حرارتی، برودتی، صدا و رطوبتی به‌عنوان بهترین و عالی‌ترین ایزولاسیون شناخته‌شده‌اند. می‌تواند در مقابل ضربه، حرارت، رطوبت و الکتریسیته مقاوم باشد. هم‌چنین ماده‌ای کاملاً بدون بو، مزه، پاکیزه، غیر سمی هست. و هنگام استفاده از آن هیچ‌گونه ماده خارجی و مضر تولید نمی‌شود.

فوم با چگالی بالا برای ضربه‌گیری محصولات سنگین و بزرگ استفاده می‌شود. برای اینکه محافظ بهتری برای کالای سنگین‌تر هستند. و از فوم‌های با چگالی متوسط و کمتر برای محافظت از وسایل کوچک‌تر و سبک‌تر استفاده شود.

 

تیم تولیدی مجموعه پالیزفوم با در نظر گرفتن نیازهای شما. و با رعایت بالاترین استاندارد و کیفیت، انواع فوم را در قطعه‌های مختلف طراحی و تولید می‌کند. تا استرس ناشی از حمل‌ونقل محصولات را برای شما کاهش دهد. زمانی که شما از ضربه‌گیر محصول استفاده می‌کنید محصولتان سالم و بدون آسیب به مقصد خواهد رسید.

 

بسته بندی محصول تاثیری در کیفیت آن دارد؟بسته بندی محصول تاثیری در کیفیت آن دارد؟

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *