کفپوش خانه چیست؟ معرفی انواع کفپوش مناسب برای خانه

کفپوش خانه

کفپوش خانه یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های موجود در یک‌ خانه است. هنگامی که یک‌ خانه را خریداری یا اجاره می‌کنید؛ ممکن است تصمیم بر تغییر دکوراسیون داخلی و یا خارجی آن خانه را داشته باشید. بنابراین  یکی از اولین موضوعاتی که باید به آن فکر کنید انتخاب کفپوش خانه است.

همان‌طور که می‌دانید خانه از 2 فضای داخلی و خارجی تشکیل‌شده است. برای هر یک از این فضاها کفپوش مناسب و مخصوص وجود دارد. به این نکته توجه کنید که اگر کفپوش خانه را برای فضای داخلی خریداری کرده‌اید نمی‌توانید آن را در فضای خارجی استفاده کنید زیرا ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن کفپوش مخصوص فضای بسته است.

انواع کفپوش خانه را نام ببرید:

کفپوش خانه مخصوص فضای داخلی:

 1. کفپوش چوبی:

امروزه کفپوش چوبی یکی از پرطرفدارترین کفپوش خانه است. این کفپوش در رنگ‌های روشن، متوسط و تیره تولید می‌شود. علت توجه زیاد به این نوع کفپوش، لوکس و جذاب بودن آن است.

کفپوش خانه

 1. سرامیک و کاشی:

اگر به دنبال یک کفپوش کاملاً ضد آب هستید پس پیشنهاد ما به شما استفاده از کفپوش سرامیکی و کاشی است. این کفپوش‌ها بسیار بادوام هستند، به‌طوری‌که سالیان سال از آن استفاده کنید. همچنین درصورتی‌که یکی از کفپوش‌های سرامیکی و یا کاشی خراب یا شکسته شود؛ می‌توانید به‌راحتی تعویضشان کنید.

 1. موکت و فرش:

استفاده از فرش و موکت به‌عنوان کفپوش خانه یکی از انتخاب‌های است که از قدیم موردتوجه بوده است. تعداد زیادی از افراد وجود دارند که فرش و موکت را به‌عنوان کفپوش خانه انتخاب می‌کنند. حتی از انواع تابلو فرش‌ها و فرش‌های دستبافت نیز برای تزیین استفاده می‌کنند. فرش‌ها یک عایق بسیار عالی در تابستان و زمستان هستند؛ حتی فرش می‌تواند یک عایق صدا نیز باشد.

کفپوش خانه

 1. کفپوش‌های پی وی سی:

کفپوش های وینیل ضد خش هستند و به راحتی تمیز می شوند. هنگامی که به درستی نصب شود، می تواند برای چندین دهه دوام بیاورد. می‌توانید کف‌پوش‌های وینیل را در روکش‌های شبیه‌سازی‌شده، مانند کف‌پوش‌های چوبی و کاشی‌های سرامیکی پیدا کنید.

 1. سنگ مرمر

اصولاً از سنگ مرمر به‌منظور رسیدن به یک فضای کلاسیک و جاودانه استفاده می‌شود. تنوع رنگ و ترکیب رنگی بالایی دارد که انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند. تنها عیبی که کفپوش‌های مرمر دارند این است که این کفپوش نیاز به مراقبت بالایی دارد.

 1. بتن:

کفپوش بتنی دوام و عملکرد باورنکردنی دارد به خاطر همین موضوع است که نسبت به مصلح دیگر موردتوجه ویژه‌ای قرارگرفته است.بتن به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد و گزینه‌های طراحی نامحدودی برای کار با بتن وجود دارد.

 1. تاتامی:

اگر شما داخل منزلتان نوزاد، کودک، میانسان، افراد معلول، فردی که توانایی کمی برای راه رفتن دارد و… دارید بهترین انتخاب برای شما استفاده از کفپوش تاتامی است. زیرا کفپوش تاتامی یک ضربه‌گیر عالی هست که هنگام افتان افراد بر زمین احتمال آسیب و خطر به وی را به حداقل می‌رساند.

کفپوش خانه مخصوص فضای خارجی (فضای باز):

 1. کفپوش چوبی:

می‌توانیم بگوییم که چوب یکی از همه‌کاره‌ترین نوع از کفپوش خانه است که هم در فضای داخلی و هم در فضای باز می‌توانید از آن استفاده کنید. اما باید به این نکات توجه داشته باشید:

توجه داشته باشید که چوب قبل از استفاده در فضای باز باید آب‌بندی شود.

اگر می‌خواهید که این کفپوش برایتان عمر مفید و دوام بالاتری داشته باشد بهتر است از آن نگهداری کنید.

 1. سنگ

کفپوش سنگی به دلیلی دوام بسیار بالایی که دارد موردتوجه بسیاری از افراد قرارگرفته است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که درصورتی‌که خرابی و یا ترک‌خوردگی یکی از سنگ‌ها تعویض آن کمی سخت و دشوار است.

 1. کاشی و شابلون کاشی:

کاشی به دلیل فضای جذابی که ایجاد می‌کند موردتوجه بسیاری از افراد قرارگرفته است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هنگام خیس شدن کاشی‌ها براثر بارش باران، برف و یا شست و شوی حیاط، برخی از کاشی‌ها بسیار لیز و لغزنده می‌شوند که باید مراقب باشید.

 1. آجر:

کفپوش آجری یک ظاهر کلاسیک دارد و تقریباً می‌توانیم بگوییم که یک کفپوش همه‌کاره است. شما می‌توانید الگوی چیدمان آجر را به‌صورت طرح دار یا ساده بچینید. می‌توانیم بگویم که آجر د فضای باز دارای مقاومت بالایی است و ظاهری زیبا دارد. نگهداری از این کفپوش خانه نیز بسیار آسان است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که:

آجرها ضد لغزش هستند اما درصورتی‌که آن‌ها را آب‌بندی نکنید آب را به داخل جذب می‌کنند؛ که باعث خورد شدن بافت از داخل خواهد شد.

کفپوش خانه

 1. بتن:

اگر به دنبال یک کفپوش ارزان قیمت بادوام بسیار بالا هستید پیشنهاد ما به شما کفپوش بتنی است.

کفپوش خانه

 1. کفپوش لاستیکی:

کفپوش لاستیکی در دو نوع کاشی (ورقه‌ای ) و رولی تولید می‌شود. این کفپوش دوان بسیار بالایی دارد و کیفیت آن نیز عالی است. کفپوش لاستیکی ضد آب و ضد لغزش است و می‌توانیم بگویم کمی خاصیت ضربه‌گیری دارد. اگر روی‌ایم کفپوش بدون کفش هم راه بروید هیچ اتفاقی برای پاهای شما نخواهد افتاد.

 1. چمن مصنوعی:

چمن مصنوعی پالیزفوم دقیقه مانند چمن طبیعی است. پس اگر در محیط فضای باز خود به دنبال ایجاد یک فضای سبز هستید اما به دلیل نگهداری سخت فضای طبیعی نمی‌توانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از چمن مصنوعی پالیزفوم است که دقیقه مشابه با چمن طبیعی است. درصورتی‌که شما از چمن مصنوعی برای فضای سبز محیط اطراف خود استفاده کنید یک فضای سبز 4 فصل خواهید داشت.

چند نوع از کفپوش خانه فضای باز و فضای بسته که در بالا به آن اشاره کرده اید در مجموعه پالیزفوم تولید می‌شود؟

از انواع کفپوش‌های فضای داخلی خانه می‌توانیم به کفپوش‌های:

 1. کفپوش تاتامی
 2. کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی خود به‌تنهایی به دو نوع کفپوش وینیفلکس و کلاریون تقسیم می‌شود.

 1. حتی امکان استفاده از کفپوش‌های گرانولی رولی و ورقه‌ای در فضای داخلی وجود دارد.

مثلاً خیلی از افراد هستند که داخل منازلشان هوم جیم دارند که بهترین کفپوش برای هوم جیم کفپوش‌های گرانولی است.

از انواع کفپوش‌های فضای باز می‌توانیم به کفپوش‌های:

 1. کفپوش‌های گرانولی ورقه‌ای
 2. کفپوش‌های لاستیکی رولی
 3. کفپوش پی وی سی (وینیفلکس)
 4. کفپوش پی وی سی (کلاریون)

 

قیمت و نحوه خرید کفپوش خانه از پالیزفوم

مجموعه پالیزفوم تولیدکننده و صادرکننده انواع کفپوش‌های تاتامی، گرانولی و ورق فومی باکیفیت بالا است. شما برای سفارش این محصول , خرید کفپوش تاتامی تنها کافی است یکی از روش‌های زیر را انتخاب کنید:

·         سفارش تلفنی:

با شماره‌گیری عدد 5 رقمی 57719 شما می‌توانید با بخش فروش مجموعه در ارتباط باشید و پس از صحبت و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید؛ سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

·         سفارش در واتساپ:

واتساپ پالیزفوم با شماره‌ی 09381936574 فعال است. پس از سیو شماره داخل واتساپ پالیزفوم پیام بگذارید تا ادمین‌های بخش فروش پس از مشاهده پیام شما سفارش شما را پیگیری و ثبت کنند.

·         سفارش حضوری:

این سبک خرید برای آن دسته از دوستانی است که هنوز به خریدوفروش اینترنتی اعتمادی ندارند و می‌خواهند به‌صورت حضور خرید خود را انجام دهند. ابتدا باید از طریق واتساپ یا تماس تلفنی ساعت و روز حضور در مجموعه را هماهنگ کنید. سپس در تایم مشخص‌شده می‌توانید به دفتر فروش پالیزفوم واقع در: سعدی شمالی، نرسیده به منوچهر، کوچه امین زاده، پلاک 33، واحد 4غربی تشریف بیاورید.

پس از مشاهده جنس محصول با اعتماد و اطمینان کامل می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش لاستیکی پارک و خرید کفپوش لاستیکی پارک۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *