کفپوش پارکی چیست؟

کفپوش پارکی پالیزفوم

کفپوش پارک کفپوشی با کیفیت و مقاوم محصولی از پالیزفوم بوده  که جهت استفاده در پارک ها می باشد. کفپوش پارکی باید دارای ویژگی هایی باشد که با شرایط محیطی سازگار باشد. این نوع کفپوش پالیزفوم به دلیل اینکه از دانه های گرانول تولید شده کاملا محکم و با دوام بوده و در برابر ضربه، وزن و فشار بالا مقاوم می باشد.

همچنین کفپوش پارکی در برابر عوامل محیطی همچون باران، برف، باد و آفتاب مقاوم می باشد و در برابر این عوامل تغییر رنگ نمی دهد، نمی پوسد و آسیب نمی بیند.

کفپوش پارکی پالیزفوم

وجود کفپوش پارکی در پارک ها به دلیل رنگبندی متنوعی که دارند باعث زیبایی محیط شده، از پخش شدن گرد و خاک جلوگیری نموده و باعث حفظ ایمنی کودکان شده تا آسیب دیدگی در صورت افتادن بر روی زمین را کاهش دهد.

در پارک های بازی احتمال افتادن کودکان بر روی زمین بالا می باشد و اگر کفپوش مناسبی بر روی سطح زمین نصب نباشد کودکان دچار آسیب می شوند. وجود کفپوش پارکی احتمال آسیب دیدن کودکان را کاهش می دهد.

 در زیر این کفپوش ها شیار هایی برای عبور آب وجود دارد تا بعد از آبیاری و شستشو آب از زیر این شیار ها عبور کند و زیر کفپوش باقی نماند. نوع خاصی از این کفپوش که کفپوش پایه تخم مرغی نامیده می شود دارای پایه های تخم مرغی شکل جهت عبور راحت تر آب می باشد که این موضوع از پوسیدگی و خراب شدن کفپوش جلوگیری می نماید. برای زیبایی بیشتر نیز نوع گلدن این کفپوش تولید شده که دارای درخشندگی زیر نور بوده و دارای رنگ های سبز درخشان و آبی درخشان می باشد و برای فضاهایی که نیاز به زیبایی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

کفپوش پارکی پالیزفوم

کفپوش پارکی در ابعاد 50*50 و 100*100 سانتی متر و ضخامت 20،22،25،45 میلی متر و رنگ های مشکی، اخرایی و سبز یشمی تولید می شود.

در پارک های سرپوشیده می توان از کفپوش های تاتامی به عنوان کفپوش پارکی استفاده نمود.

این کفپوش ها به دلیل مقاومت بالا در سایر مکان های سرباز همچون پیاده رو ها، پل هوایی، محوطه ساختمان ها، حیاط ها و … نیز قابل استفاده می باشند.

ویژگی کفپوش پارکی:

  • مقاوم در برابر ضربه
  • مقاوم در برابر وزن بالا
  • مقاوم در برابر آفتاب
  • مقاوم در برابر برف و باران
  • ضد آب و قابل شستشو
  • ابعاد و ضخامت مختلف
  • رنگبندی متنوع
  • استحکام و دوام بالا

کفپوش پارکی پالیزفوم

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *