کفپوش تاتمی محصولی با کیفیت و دوام بالا بوده که با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و استانداردهای لازم تولید شده و دارای گواهی استاندارد، گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی می‌باشد.

کفپوش تاتمی کفپوشی نرم و انعطاف پذیر بوده و دارای خاصیت ارتجاعی می‌باشد که این ویژگی باعث حفظ ایمنی افراد و به خصوص کودکان در محیط هایی همچون مهد کودک و اتاق کودک می‌شود. زیرا به واسطه این خاصیت ارتجاعی کفپوش ها خاصیت ضربه پذیری پیدا کرده و در صورت بروز حادثه از آسیب دیدن کودکان جلوگیری به عمل می‌آید. کفپوش های تاتامی دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف بوده که هر ضخامت جهت استفاده برای مکان های متفاوت می‌باشد. این کفپوش ها به صورت آجدار بوده که این آج ها مانع از سر خوردن کفپوش می‌شود. همچنین این کفپوش ها در انواع ساده و طرح دار موجود بوده که نوع طرح دار تاتامی به خصوص برای مهد کودک و اتاق کودک مناسب می‌باشد. کفپوش تاتامی از جنس فوم eva می‌باشد.

کارخانه کفپوش تاتامی این محصول را در ضخامت های مختلف مناسب هر کاربردی تولید می‌کند.

موارد استفاده کفپوش تاتمی:

  • مهد کودک و اتاق کودک
  • سالن بازی کودکان
  • پارک بازی کودکان
  • سالن ورزشی
  • استفاده از تاتامی به عنوان اسباب بازی

کفپوش تاتامی دارای مصارف گوناگونی می‌باشند که از مهم ترین موارد استفاده آن ها استفاده در مهد های کودک و اتاق کودک می‌باشد. کودکان در این فضاها به بازی و فعالیت مشغول بوده و زمان زیادی را در این فضاها می‌گذرانند پس نیاز به کفپوشی ایمن، بهداشتی و زیبا دارند. این کفپوش به دلیل استفاده از فوم های مرغوب و بهداشتی کاملا ایمن بوده و استاندارد های لازم در آن رعایت شده است. در تولید آن ها نکات بهداشتی رعایت شده به طوری که این کفپوش دارای گواهی بهداشت می‌باشد. رنگبندی شاد این کفپوش ها نیز باعث ایجاد فضایی شاد برای کودکان می‌شود. خاصیت ارتجاعی این کفپوش باعث می‌شود تا در صورت پریدن و افتادن کودکان بر روی آن، از شدت ضربه کاسته شده و آسیبی به کودکان وارد نشود.

همچنین این کفپوش ها در سالن های ورزشی نیز قابل استفاده می‌باشند. در سالن ورزش های رزمی از این کفپوش برای پوشش کف سالن ورزشی استفاده می‌شود تا به عنوان ضربه گیر برای ورزشکاران عمل نماید. همچنین در سالن های ایروبیک نیز که نیاز به کفپوشی نرم و انعطاف پذیر می‌باشد استفاده از این کفپوش توصیه می‌شود.

در پارک بازی کودکان نیز استفاده از این کفپوش توصیه می‌شود. کودکان به بازی مشغول می‌شوند و وجود کفپوشی ایمن برای آن ها حائز اهمیت است.

در نماز خانه ها نیز می‌توان از این کفپوش ها استفاده نمود.

نصب کفپوش تاتمی به چه صورت است:

نصب کفپوش تاتمی به این صورت می‌باشد که کفپوش ها که به صورت پازلی می‌باشند در کنار هم قرار می‌گیرند و از قسمت نر و مادگی به صورت پازلی در هم قفل می‌شوند. جداسازی قطعات نیز به همین صورت می‌باشد که قسمت های پازلی از هم جدا می‌شوند.

قطعه ای بودن کف پوش تاتامی علاوه بر نصب راحت مزایای زیادی دارد. مثلا در صورت آسیب دیدن و یا کثیف شدن یک قطعه می‌توان تنها همان قطعه را تعویض و یا تمیز نمود و نیازی به تمیز نمودن یا تعویض کل کفپوش نمی‌باشد.

این کفپوش ها به صورت دو رو آج می‌باشند و پس از استفاده از یک طرف کفپوش می‌توان از سمت دیگر آن استفاده نمود.

از ضخامت های پایین این کفپوش ها می‌توان به عنوان دیوار پوش نیز استفاده نمود. به این صورت که کفپوش ها را با استفاده از چسب به دیوار می‌چسبانند تا به عنوان ضربه گیر عمل نماید.

ویژگی های کفپوش تاتامی :

خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری

سبک و قابل حمل

خاصیت پازلی و نصب راحت

رنگ و طرح متنوع

ابعاد و ضخامت های مختلف

ضد آب و امکان نظافت آسان

دو رو آج و دارای آج های متنوع

موجود در دو نوع ساده و طرح دار

تقویت درک رنگ ها، حیوانات و اشیاء برای کودکان

ایجاد امنیت برای کودکان

ابعاد و اندازه های کفپوش تاتامی

ابعاد: 50*50 و 100*100 سانتی متر

ضخامت: 10، 15 ،20،25،30،45 میلی متر

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت کفپوش تاتامی و خرید کفپوش تاتامی : ۷-۰۲۱۳۳۹۷۹۶۷۵ ، ۰۹۱۲۳۰۰۰۱۹۵

نظرات کاربران

ثبت نظر